Béžový vnútorný a vonkajší koberec 160x230 cm Desert 1303 – Ayyildiz Carpets
Rozmery 160×230 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 92 € do 139,35 €:
Popis produktu
Béžový vnútorný a vonkajší koberec 160x230 cm Desert 1303 – Ayyildiz Carpets
Rozmery
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 230 cm |
Parametre
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Krajina pôvodu | TR |
| Zloženie a druh materiálu | Polypropylén |
| Hrúbka | 0.5 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 4.784 kg |
| Dĺžka | 230 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiestnenie | Exteriér/interiér |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Slučka (viacúrovňová) |
| Produktový rad | Desert |
| Vzor | Štruktúrovaný/pruhy |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 1300 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodný na podlahové kúrenie/vhodný na pranie/vhodné pre robotické vysávače |
| Starostlivosť | Nepoužívajte chemické bielidlo/nepoužívajte chemické čistiace prostriedky/perte ručne/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Polypropylén |
| Špecifikácia materiálu | 100% polypropylén |
| Výrobca | Ayyildiz Carpets |
Podobné produkty

Koberec PATIO INT 5006/170 naturálny
60×100 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Velvet vlna/piesok 120x170cm
120×170 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Skladom
Koberec Hanse Home Forest Granado béžový / hnedý
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Metrážny koberec Sprint 43 hnedý
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Agnella Agnus Kissa Alabaster
133×190 cm, s dlhým vlasom, prírodný
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec TAHAR 99005G sivý
120×180 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Casino soft rose 120x170cm
Interiérový, obdĺžnikový, syntetický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Koberec Indiana 08932A JUTE / WHITE
Tkaný, s dlhým vlasom, prírodný
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Indiana 08529A JUTE / WHITE
140×200 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Costa 0G342A svetlosivý
60×100 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Koberec PATIO INT 5001/178 naturálny
60×100 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec JEANS 19217/P91
40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec VICTORIA DIAMANTE 3D
80×150 cm, tkaný, ručne tkaný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec FENER hnedý
80×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Béžový vnútorný a vonkajší koberec 120x170 cm Desert 1301 – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, s dlhým vlasom, so stredným vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
NATALIA koberec 200 x 290 cm
Vonkajší, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Koberec Velvet béžová/piesok 160x230cm
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, interiérový
Skladom
Koberec FLEX 19242/P91
40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Oria 800/VH7-D
60×110 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
Metrážny koberec TRAFFIC béž 700
Metrážový, záťažový, interiérový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Fener Calm svetlohnedý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Oria 65000/VH7-X
60×110 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
Koberec SCANDIGEL 5787/UT6Y
40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Ted Baker Notting Hill Portobello Light Green
80×200 cm, tkaný, ručne tkaný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Béžový vonkajší koberec 60x100 cm Giza – Ayyildiz Carpets
60×100 cm, vonkajší, s dlhým vlasom
Skladom
Koberec OCEAN ESCAPE COLD Nature
170×120 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec ELLA ST048A hnedý / béžový
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Fener Twirl hnedý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Oria 523/VH7-X
60×110 cm, s dlhým vlasom, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Costa 0F884A béžový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
Koberec FLEX 19258/P91
40×60 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Balta Tulis 4501 080
160×230 cm, s dlhým vlasom, jutový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Pekáč z liatiny 26x26 cm Litina – Orion
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Samodržiaca rohová polička Wenko Vacuum-Loc, nosnosť až 33 kg
9×31×22 cm, rohová
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Matne čierna keramická WC kefa Badi – Wenko
Keramická
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom







