

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zelené obliečky 140x200 z mikrosaténu pre spálne v štýle minimalizmu Obliečky a kolekcia KLARISA otvárajú priestor pre vašu fantáziu. Jednofarebné obliečky podtrhnú minimalizmus a priestor zjednotia. Stačí farebná plachta napríklad zelená, hnedá, béžová, alebo biela podľa nálady a zakaždým bude vzhľad vašej spálne iný. Mikrosatén sa pýši niekoľkými kladnými vlastnosťami, ktoré musíte vyskúšať. Nepatrne lesklý povrch zdatne dopĺňajú dobré absorpčné vlastnosti a farby, ktoré dlhodobo odolávajú praniu. Tieto obliečky rýchlo schnú, majú extrémne jemné vlákna a sú príjemné na dotyk. Obliečky 140x200 a 70x90 cm skvelo padnú na našu ponuku lôžkovín.
| Šírka: | 140 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Materiál | Mikrovlákno |
|---|---|
| Typ | Jednolôžko |
| Farba | Zelená |
| Motív | Jednofarebné |
| Zapínanie | Zips |
| Rozmery | 140x200 cm |
| Zloženie | 100% mikrovlákno |
| Obsah balenia | 1 vankúš + 1 prikrývka |
| Rozmery prikrývka | 140 x 200 cm |
| Rozmery vankúš | 70 x 90 cm |
| Štýl | Vianočné |
| Certifikát | Oeko-tex® standard 100 |
| Vzor | KLARISA |
| Výrobca | XPOSE® |
Používateľské recenzie
Dobrý materiál, krásna sýta zelená farba, kvalitné ušitie.
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk
dobra cena
kvalita
Zakúpené v eshope Rodinnebalenie.sk

200×220 cm, bavlnená, francúzska
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, flanelová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, jednofarebná
Na odoslanie o 2 dni
Jednofarebná, francúzska, z mikrovlákna
Skladom
140×200 cm, bavlnená, damašková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
Bavlnená, saténová, jednofarebná
Na odoslanie o 2 dni
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z mikrovlákna, so zipsom, so zvieracím motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, francúzska
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, francúzska
Na odoslanie o 2 dni
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
200×200 cm, bavlnená, saténová
Na odoslanie o 2 dni
Z mikroplyšu
Skladom
Bavlnená, saténová, krepová
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, jednofarebná, so zipsom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
Skladom
Z mikroplyšu, z mikroflanelu, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, damašková
Skladom
200×220 cm, bavlnená, damašková
Skladom
Flanelová, z mikrovlákna, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, mušelínová, jednofarebná
SkladomDoprava zadarmo
70×90 cm, jednofarebná, obdĺžniková
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
200×220 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
Bambusový, kusový, so zvieracím motívom
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
180×200 cm, jersey, bavlnená
Skladom
180×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
70×140 cm, plážový, bambusový
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Jednofarebná, obdĺžniková, s gombíkmi
Skladom
90×200 cm, jersey, mapínacia
Skladom
90×200 cm, jersey, ľanová
Skladom
180×200 cm, jersey, ľanová
Skladom