Porovnajte ceny od 105,99 € do 128,71 € v 3 e-shopoch:
SkladomDoprava zadarmo14 dní na vrátenie
SkladomDoprava zadarmo14 dní na vrátenie
SkladomDoprava zadarmo14 dní na vrátenie
Rozmery 152×330×84 cm
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 105,99 € do 128,71 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 330 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 84 cm |
| Výška: | 152 cm |
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Farba: | Sivá |
| Veľkosť/rozmer: | N/A |
| Počet balíkov: | 1 |
| Výrobca | VidaXL |