





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 52 cm |
| Výška: | 204 cm |
| Materiál konštrukcie | Kov |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Umiestnenie | Voľne stojace |
| Farba: | Čierna |
| Počet balíkov: | 1 |
| Výrobca | VidaXL |
Používateľské recenzie
Presne sa nám hodil k tahavym ruziam
Je pekný a pev ny
Zakúpené v eshope Hejshop.sk

230×400×400 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
434×303 cm, kovová, k stene
Skladom
230×400×400 cm, kovová, voľne stojaca
Skladom
Kovová, voľne stojaca

300×300 cm, kovová, voľne stojaca

230×300×200 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
230×400×300 cm, kovová, voľne stojaca
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
300×400 cm, kovová, voľne stojaca