








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Obliečky: 100% polyester | 250 g/m 2 Plachta: 100% polyester | 160 g/m 2 Farba Tmavomodrá Biela Rozmery Obliečky: 70 x 90 cm | 140 x 200 cm Plachta: 180 x 200 cm Vyhotovenie Vyrobené zo 100% polyesteru so špeciálnou úpravou Obliečky spĺňajú medzinárodný certifikát zdravotnej nezávadnosti Oeko-Tex Standard 100 Obliečky majú zapínanie na zips a nevyžadujú žehlenie Plachta je napínacia, s gumou Plachta je nežehlivá Odporúčaná teplota prania: 30 °C – 40 °C (podľa štítku výrobcu) Balenie tejto sady obsahuje 2 ks prikrývky 140 x 200 cm 2 ks vankúše 70 x 90 cm 1 ks plachty 180 x 200 cm Nechajte sa inšpirovať Výhodné sady obliečok Obliečky Spálňa Obliečky s 3d efektom Predĺžené obliečky Polybavlnené obliečky
| Materiál | Polybavlna, Polyester, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ |
| Farba | Modrá |
| Zapínanie | Zips |
| 3d efekt | Ano |
| Rozmer prikrývky | 140 x 200 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Rozmer plachty | 180 x 200 cm |
| Motív obliečok | Hviezdy, Vianočné |
| Rozmer obliečky | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Nežehlivé | Áno |
| Hrejivé obliečky | Áno |
| Ročné obdobie | Zima, Jeseň |
| Štýl obliečky | Moderné |
| Obojstranné | Nie |
| Materiál obliečok | 100% polyester |
| Materiál plachty | 100% polyester |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |

90×200 cm, flanelová, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, so zipsom, so zvieracím motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, saténová
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikroplyšu, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, z mikroplyšu, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, francúzska, dvojlôžková
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Z mikroplyšu, so zipsom, dvojlôžková
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, s vianočným motívom, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Krepová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Saténová, z mikroplyšu, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, z mikroplyšu, s vianočným motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, krepová, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
140×220 cm, bavlnená, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, so zipsom
Na odoslanie o 2 dni
Z mikroplyšu, z mikroflanelu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
140×200 cm, z mikroplyšu, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, z mikroflanelu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, so zvieracím motívom, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, so zipsom
Skladom
Z mikroplyšu, so zipsom, so zvieracím motívom
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, ľanová, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, so zvieracím motívom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo