



















Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mikroplyšové obliečky Zvlášť hebký a hrejivý materiál do chladných mesiacov , ktorý zaistí príjemné teplo po celú noc, je mikroplyš. Mikroplyšové posteľné prádlo je tvorené hustými a jemnými chĺpkami, ktoré sú krátke a veľmi príjemné na dotyk. Vyrába sa zo 100% polyesteru so špeciálnou úpravou. Materiál po vypraní rýchlo schne, nežehlí sa a celková starostlivosť oň je veľmi jednoduchá . A nebojte sa – nevytvára žmolky a nepúšťa chĺpky. Materiál 100% polyester Gramáž obliečok: 250 g/m 2 Gramáž plachty: 160 g/m 2 Farba Zelená Hnedá Biela Vlastnosti Vyrobené zo 100% polyesteru so špeciálnou úpravou Prírodný motív lesných rastlín a zvierat Doporučené pranie: každý týždeň, maximálne 1× za 14 dní Odporúčaná teplota prania: 30 °C – 40 °C (podľa štítku výrobcu) Obliečky nevyžadujú žehlenie Praktické rady Pred prvým použitím obliečok dôkladne vyperte Posteľné obliečky perte oddelene, vždy naruby a zapnuté Použite prací prostriedok vhodný pre materiál a farebnosť obliečok Po vypraní zvoľte šetrné odstredenie Balenie tejto sady obsahuje 1 ks prikrývky 200 x 220 cm 2 ks vankúše 70 x 90 cm 1 ks plachty 180 x 200 cm Nechajte sa inšpirovať Výhodné sady obliečok Obliečky Spálňa Francúzske obliečky Obliečky s 3d efektom Predĺžené obliečky
| Materiál | Polyester, Mikroplyš |
|---|---|
| Typ | Dvojposteľ |
| Farba | Zelená |
| Motív | Zvieratká |
| Zapínanie | Zips |
| 3d efekt | Ano |
| Rozmer prikrývky | 200 x 220 cm |
| Rozmer vankúša | 70 x 90 cm |
| Rozmer plachty | 180 x 200 cm |
| Motív obliečok | Príroda, Zvieratá |
| Nežehlivé | Áno |
| Hrejivé obliečky | Áno |
| Ročné obdobie | Zima, Jeseň |
| Rozmer obliečky | 2 ks 70 x 90 cm | 200 x 220 cm |
| Štýl obliečky | Retro |
| Obojstranné | Nie |
| Materiál obliečok | 100% polyester |
| Materiál plachty | 100% polyester |
| Odporúčaná teplota prania | 30 - 40 °C |

90×200 cm, z mikroplyšu, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
Saténová, z mikroplyšu, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, so zipsom, dvojlôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, z mikrovlákna
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, so zipsom, dvojlôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
200×220 cm, bavlnená, francúzska
Skladom
Bavlnená, francúzska, dvojlôžková
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Z mikroplyšu, so zipsom, so zvieracím motívom
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Z mikroplyšu, s vianočným motívom, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
140×200 cm, z mikroplyšu, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, jednolôžková
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, saténová, s vianočným motívom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Krepová, z mikrovlákna, so zipsom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, flanelová, jednolôžková
Skladom
Saténová, z mikrovlákna, z mikroflanelu
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená, flanelová, so zipsom
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnená, z mikrovlákna, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, s vianočným motívom
Skladom
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Skladom
Bavlnená
Skladom
140×200 cm, z mikroplyšu, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×200 cm, bavlnená, z mikrovlákna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnená, z mikrovlákna, s vianočným motívom
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, bavlnená, jednolôžková
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, z mikroplyšu, s vianočným motívom
Skladom
200×220 cm, krepová, z mikroplyšu
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
46×55 cm, k písaciemu stolu, na kolieskach
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, chrániče
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo