Odporúčame
Béžový vnútorný a vonkajší behúň 70x180 cm Hill Dark Linen – Pappelina
Rozmery 70×180 cm
História cien
- 14. 5. 2026 - 169,2 €
- 19. 3. 2026 - 169,2 €
- 20. 2. 2026 - 161,5 €
- 16. 2. 2026 - 190 €
- 23. 1. 2026 - 161,5 €
- 16. 1. 2026 - 165,3 €
- 28. 11. 2025 - 152 €
- 3. 11. 2025 - 149 €
Popis produktu
Koberec Hill od značky Pappelina je inšpirovaný krásou prírody a zemitými odtieňmi. Tento moderný koberec v sebe spája eleganciu a praktickosť a hodí sa do akéhokoľvek priestoru. Koberec je vyrobený zo švédskeho PVC bez ftalátov a je utkaný na tradičných stavoch. Vzhľadom na povahu materiálu má dlhú životnosť, vysokú odolnosť a hodí sa na vnútorné aj vonkajšie použitie. Veľmi ľahko sa udržuje – možno ho prať v ruke alebo v práčke na 30 °C. Dobré vedieť: rozmery koberca sa môžu líšiť o približne 4 % v dôsledku procesu tkania.
Rozmery
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 180 cm |
Parametre
| Výroba | Tkané |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Typ | Behúň |
| Farba | Béžová |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Krajina pôvodu | SE |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester/PVC |
| Hrúbka | 0.5 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Bez vlasu |
| Tvar | Behúň |
| Váha | 2.09 kg |
| Dĺžka | 180 cm |
| Umiestnenie | Exteriér/interiér |
| Spôsob výroby | Strojovo tkaný |
| Typ zakončenia | Zatavené |
| Typ vlasu | Bouclé |
| Produktový rad | Hill |
| Vzor | Geometrické |
| Dizajnový štýl | Moderný/škandinávsky |
| Kvalita | Premium |
| Vlastnosť | Protišmykový/vhodný na podlahové kúrenie/vhodný na pranie/obojstranný/vhodné pre robotické vysávače |
| Starostlivosť | Možno prať v práčke/perte na 30 stupňov/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Bez spodnej strany |
| Špecifikácia materiálu | 8% polyester/92% PVC |
| Výrobca | Pappelina |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Nástenné hodiny ø 30,5 cm – Dakls
Nástenná, analógová
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Miska na mydlo bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, až 33g
Nástenná
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Pekáč z liatiny 26x26 cm Litina – Orion
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch

Hnedá deka z recyklovanej bavlny 130x160 cm Anniversary – Bloomingville
130×160 cm
Dostupné v 2 e-shopoch































