Porovnajte ceny od 56 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, LED závesné osvetlenie, 12W, 3000K, 3500lm, LHJ086-2CP, zlatá, OSW-50061
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov:
Popis produktu
Technické údaje: Výrobca: Toolight Typ svietidla: Stropné - závesné Dĺžka (mm): 200 mm Šírka (mm): 120 mm Výška (mm): 200 mm Dĺžka kábla (mm): 1300 mm Napájanie: sieťové ~220V - ~240V Materiál: hliník, plast Svetelný tok: 3001 - 3500 lm Farba lampy: zlatá Počet svetelných bodov: Integrovaný zdroj LED Použitý závit: Integrovaný zdroj LED Farba svetla: teplá Teplota farieb: 3000K Energetická trieda: G Vrátane svetelného zdroja: Áno Trieda tesnenia: IP20 Výkon: 12W Ďalšie funkcie: nastavenie výšky
Parametre
| Hlavný materiál | Plast |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Kód výrobcu | OSW-50061 |
| Typ lampy | LHJ086-2CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Dĺžka kábla | 1300 |
| Materiál konštrukcie | Hliník, Plast |
| Svetlosť | 3001 - 3500 lm |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Teplá |
| Farba svetla (k) | 3000K |
| Energetická trieda | G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | - |
| Napájanie | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky |
| Ean | 5906366015908 |
| Výška (mm) | 200 |
| Šírka (mm) | 120 |
| Dĺžka (mm) | 200 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
Odporúčame

Japandi závesná lampa bambusová 30cm IP44 - Moana
Do kuchyne, v modernom štýle, japandi
Skladom
Art Deco závesná lampa čierna s dymovým sklom 4-svetlá - Wallace
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo tmavý bronz GU10 50mm IP44 - Tuba
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Skandiánske závesné svietidlo biele 45 cm - Lina Drop
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňový stmievač - Danisha
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Moderné závesné svietidlo s potlačou dreva biele 6-svetiel - Jeana Straight
Do kuchyne, drevený, kovový
Skladom
Nastaviteľná závesná lampa tmavá bronz vrátane stmievateľného LED - Lamba
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
Art Deco závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 8-svetlo - Sandra
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s matným sklom 6-žiarovkové - Monaco
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Hotelová elegantná závesná lampa tmavý bronz s jantárovým sklom - Stavelot
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Japandi závesná lampa béžová s ľanovým tienidlom 3-svetlá - Fedde
Do kuchyne, kovový, japandi
Skladom
Závesné svietidlo čierne so zlatom s dymovým sklom 5-svetlo - Zuzanna
LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Japandi stojacia lampa béžová s krémovým látkovým tienidlom - Bida
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne so zlatým vnútrom 3-žiarovkové - Buell
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Hotelová elegantná závesná lampa čierna so zlatým a zeleným sklom 3-svetlá - Zuzanna
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo bronzové 72 cm vrátane LED 3-stupňového stmievača - Rowan
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s jantárovým sklom 3-svetlá - Sheena
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Dizajnové závesné svietidlo čierne s mosadzou a jantárovým sklom 3-svetlo - Zuzanna
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo v štýle Art Deco čierne s opálovým sklom 8-svetlo okrúhle - Uvas
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Japandi závesná lampa béžová s látkovým tienidlom 2-svetlá - Bida
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Moderný luster čierny s dymovým sklom, 9 svetiel - Amel
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne s dymovým sklom 4 svetlá - Dome
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne s drevom a dymovým sklom 4-svetlá - Aleks
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Moderné závesné svietidlo béžové GU10 50 mm okrúhle - Tubo
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Skandiánske závesné svietidlo opálové sklo 50 cm - Ball 50
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Škandinávske závesné svietidlo béžové s bielym sklom 6-svetiel - Wisp
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo mosadzné s jantárovým sklom 4-svetlá - Alanis
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Vonkajšie závesné svietidlo čierne s čiernym lanovým tienidlom IP44 - Cava Jayla
Kovový, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Moderné stropné svietidlo čierne s jantárovým a dymovým sklom 5 svetiel - Atény
LED, kovový, sklenený
Skladom
Art Deco závesná lampa čierna s dymovým sklom 3-Lights - Wallace
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom




