
Moderné závesné svietidlo čierne s matným sklom 6-žiarovkové - Monaco
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Eglo máme skladom za cenu 32.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tvar | Atypické |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 5,4 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 45 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 2560 lm |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 21,6 W |
| Typ | Luster prisadený |
| Štýl | Ostatné |
| Typ zavesenia | Prisadený |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 5,4 W |
| Počet žiaroviek | 4 |
| Series | SALTO Eglo |
| Výrobca | Eglo |

Kovový, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, kovový, japandi
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, s tienidlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, sklenený
Skladom
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
Skladom
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
LED, kovový, sklenený
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, v modernom štýle
Skladom
Do kuchyne, drevený, kovový
Skladom
Kovový, zapínaný vypínačom, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový, sklenený, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Skladom
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Japandi, zapínaný vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo