Odporúčame
História cien
- 28. 5. 2026 - 80 €
- 18. 3. 2026 - 80 €
- 17. 3. 2026 - 81 €
- 10. 3. 2026 - 82 €
- 20. 2. 2026 - 78,2 €
- 16. 2. 2026 - 92 €
- 14. 2. 2026 - 78,2 €
- 5. 2. 2026 - 92 €
- 23. 1. 2026 - 78,2 €
- 1. 11. 2025 - 84 €
- 1. 11. 2025 - 92 €
- 31. 10. 2025 - 73,6 €
Popis produktu
Doprajte si prémiovú mäkkosť pre vaše bosé nôžky a vysokú odolnosť , a to aj voči znečisteniu, s týmto kobercom ručne utkaným výhradne z prírodných vlnených vlákien . Očarí však aj svojím vzhľadom snúbiacim klasický štýl s prvkami modernity.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 230 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané, Ručne tkané |
| Výška vlasu | Krátky |
| Typ | Behúň |
| Farba | Béžová |
| Typ materiálu | Prírodné |
| Krajina pôvodu | IN |
| Zloženie a druh materiálu | Vlna |
| Hrúbka | 1 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Tvar | Behúň |
| Váha | 5.98 kg |
| Dĺžka | 230 cm |
| Spôsob výroby | Ručne tkaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (saxony) |
| Produktový rad | Lois |
| Vzor | Geometrické/štruktúrovaný |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky/moderný |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 3250 g/m² |
| Hustota materiálu | Vysoká |
| Vlastnosť | Ručne tkaný/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Bodové čistenie/nedrhnúť/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Bavlna |
| Špecifikácia materiálu | 100% vlna |
| Výrobca | Flair Rugs |
Recenzie
Používateľské recenzie
Neodporúčam!
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Matne biely pedálový oceľový odpadkový kôš 5 l Collungo – Wenko
28×29×14 cm, pedálový, s vekom
Skladom
Bavlnená plážová osuška 76x160 cm Hello Summer – Catherine Lansfield
76×160 cm, plážový, bavlnený

Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Pedálový kovový odpadkový kôš 3 l – Orion
25 cm, ⌀ 17 cm, pedálový, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou, priemer
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová, hĺbka
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom

































