














Rozmery 80×55×52 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 29,1 € do 32,5 €:
Materiál Plast (polypropylén): Modrá Rozmery Šírka operadla: 42 cm Šírka sedadla: 40 cm Hĺbka celková: 52 cm Výška: 80 cm Výška sedu: 45 cm Výška opierky od zeme: 64 cm Celková šírka opierok: 55 cm Vnútorný rozstup opierok vpredu: 48 cm Vnútorný rozstup opierok vzadu: 47 cm Hmotnosť: 4,45 kg Nosnosť: 120 kg Vyhotovenie Stohovateľná Ľahká konštrukcia Moderný vzdušný dizajn Plast nie je UV stabilný, stoličku odporúčame chrániť pred slnečným žiarením Dodávané v demonte Presýtený interiér plný ťažkého nábytku a sýtych farieb nie je nič pre vás? Stavte na ľahkosť, vzdušnosť a jednoduché línie. Plastové stoličky sú skvelým doplnkom do modernej domácnosti, kde víťazí praktickosť a nadčasový vzhľad. Vďaka odolnému materiálu, jednoduchej údržbe a nízkej hmotnosti sú ideálnou voľbou pre každodenné použitie – či už pri jedálenskom stole, v pracovnom kútiku alebo na terase. Plastové stoličky sa hodia aj do malých priestorov , ktoré vďaka svojmu tvaru a farbe opticky odľahčia.
| Šírka: | 55 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 52 cm |
| Výška: | 80 cm |
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Uloženie | Stohovateľné |
| S podrúčkami | Ano |
| Farba | Modrá |
| Otočné | Nie |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Umiestnenie | Interiérové, Vonkajší |
| Nosnosť | 120 kg |
| Typ nohou | Štyri nohy |
| Vzor | Jednofarebný |
| Výška sedu | 47 cm |
| Skladanie | Stohovateľné |
| Polohovateľnosť | Pevné |
| Typ | Sedacia |
| Vzhľad opierky | Perforovaná |
| Vzhľad | Klasický |
| Štýl | Moderný |
| Hmotnosť | 4,45 kg |

Kovová, s podrúčkami
SkladomDoprava zadarmo
80×55×52 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
110×56×75 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
80×42×52 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
80×42×52 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
110×56×75 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
80×42×52 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
80×42×52 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
89×57×62 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 12 e-shopoch
Skladom
86×54×55 cm, kovová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Kovová, skladacia, plastová
SkladomDoprava zadarmo
83×54×55 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
89×46×62 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
78×49×44 cm, kovová, plastová
SkladomDoprava zadarmo
83×54×55 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovová, stohovateľná, s podrúčkami
Skladom
80×53×45 cm, kovová, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
110×56 cm, drevená, z teakového dreva
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
89×57×62 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
90×57×60 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
89×57×62 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastová, stohovateľná, šírka
Na odoslanie o 4 dni
Plastová, stohovateľná
Na odoslanie o 4 dni
82×61×57 cm, kovová, s podrúčkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
96×42×42 cm, drevená, priemer
Skladom
91×60×62 cm, drevená, z teakového dreva
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastová, stohovateľná
Na odoslanie o 4 dni
98×42×43 cm, drevená, skladacia
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
80×58×54 cm, kovová, plastová
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
83×54×55 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
87×57×58 cm, kovová, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
81×42×49 cm, plastová, stohovateľná
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
17×158×84 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
12-17×158×84 cm, v dekore borovica, - boxy
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
73-87×47×56 cm, otočná, s plastovými kolieskami
Skladom
15×109×64 cm, - zásuvky, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
17×150×57 cm, - boxy, drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, s gombíkmi, so zipsom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
74-84×47×57 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do postieľky, pre dievča, s gombíkmi
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
73-87×47×56 cm, otočná, s pogumovanými kolieskami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z polyesteru
Skladom
Závesný, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom