





























Rozmery 82×54×55 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 36 € do 36,2 €:
Materiál Materiál: plast Farba: hnedá Rozmery Šírka: 54 cm Šírka sedáku: 30–46 cm Šírka operadla: 52,5 cm Hĺbka: 55 cm Hĺbka sedu: 41 cm Výška: 82,5 cm Výška sedu: 45 cm Výška operadla: 39 cm Výška od zeme k područkám: 65 cm Nosnosť: 120 kg Vyhotovenie Originálny tvar operadla aj područiek Stohovateľné vyhotovenie pre úsporu miesta Plast nie je UV stabilný – stoličku odporúčame chrániť pred priamym slnečným žiarením Dodávané v demonte Záhrada nie je len miestom pre prácu , ale aj pre oddych a stretnutia s blízkymi . Dobre zvolený záhradný nábytok môže premeniť každý kút na útulné miesto , kde sa budete cítiť príjemne po celý deň. Plastové stoličky vďaka svojej ľahkosti , jednoduchej údržbe a odolnosti voči bežným poveternostným vplyvom predstavujú ideálnu voľbu pre vonkajšie použitie. Skvele sa hodia na terasu , balkón , k bazénu alebo k stolu pod šírym nebom . Moderný dizajn navyše prináša štýl aj do vonkajšieho priestoru a ľahko doplní akýkoľvek záhradný set.
| Šírka: | 54 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 82 cm |
| Uloženie | Stohovateľné |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| S podrúčkami | Ano |
| Farba | Hnedá |
| Materiál sedáku | Plast |
| Otočné | Nie |
| Podrúčky | S podrúčkami |
| Materiál nôh | Plast |
| Typ nohou | Štyri nohy |
| Vzor | Jednofarebný |
| Výška sedu | 45 cm |
| Skladanie | Stohovateľné |
| Polohovateľnosť | Pevné |
| Typ | Sedacia |
| Vzhľad opierky | Perforovaná |
| Vzhľad | Klasický |
| Štýl | Moderný |
| Hmotnosť | 4,4 kg |

82×54×55 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
82×54×55 cm, plastová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch

Kovová, stohovateľná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stohovateľná, s podrúčkami

Stohovateľná, s podrúčkami

Plastová, stohovateľná, s podrúčkami
SkladomDoprava zadarmo
Stohovateľná

Stohovateľná

Stohovateľná
Skladom
Kovová, stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stohovateľná, s podrúčkami

Kovová, stohovateľná
Skladom
S podrúčkami
SkladomDoprava zadarmo
Kovová
SkladomDoprava zadarmo

50×65 cm, kovová, stohovateľná
Dostupné v 15 e-shopoch
Skladom
Kovová, stohovateľná, s podrúčkami
Skladom
Kovová
Dostupné v 2 e-shopoch

Stohovateľná, s podrúčkami


Kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo

63×72 cm, kovová
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, z teakového dreva
SkladomDoprava zadarmo
Stohovateľná
Dostupné v 2 e-shopoch

86×57 cm, stohovateľná, s podrúčkami
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kovová

86×57 cm, kovová, stohovateľná
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
80×58×54 cm, plastová, s podrúčkami
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Stohovateľná, s podrúčkami
Dostupné v 2 e-shopoch

74×52 cm, stohovateľná
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
114×63×72 cm, kovová
SkladomDoprava zadarmo
Závesný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×200 cm, lamelový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stojanový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
80×200 cm, toppery
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
76×75×110 cm, v dekore dub, pre 6 osôb
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kovový
Dostupné v 12 e-shopoch
Skladom
Stojanový
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
130×170 cm, bavlnená, tkaná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, lamelový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, matný, z lamina
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
90×200 cm, latkový
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kovový
Dostupné v 13 e-shopoch
Skladom
Bavlnené
Skladom
Bavlnená, so zipsom, jednolôžková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Keramický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
176×68×35 cm, kovový, v dekore dub
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom