Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Béžové froté bavlnené uteráky a osušky v súprave 6 ks Anti–Bacterial – Catherine Lansfield
Rozmery 30×50 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 35,7 €
- 19. 4. 2026 - 35,7 €
- 20. 2. 2026 - 34,9 €
- 16. 2. 2026 - 41 €
- 14. 2. 2026 - 34,9 €
- 28. 1. 2026 - 41 €
- 26. 1. 2026 - 34,9 €
- 10. 1. 2026 - 36,9 €
- 5. 12. 2025 - 34,85 €
- 28. 11. 2025 - 29,9 €
- 22. 11. 2025 - 33 €
- 11. 11. 2025 - 34,8 €
- 7. 11. 2025 - 36 €
- 1. 11. 2025 - 36,9 €
- 30. 10. 2025 - 41 €
Popis produktu
Béžové froté bavlnené uteráky a osušky v súprave 6 ks Anti–Bacterial – Catherine Lansfield
Rozmery
| Šírka: | 30 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 50 cm |
Parametre
| Materiál | Froté, Bavlna |
|---|---|
| Množstvo | Sady |
| Farba | Béžová |
| Krajina pôvodu | PK |
| Počet kusov | 6 ks |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna |
| Veľkosť | 2x stredný uterák (50x80)/2x malý uterák (30x30)/2x osuška (70x127) |
| Typ | Froté |
| Váha | 1.3 kg |
| Dĺžka | 50 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Anti-Bacterial Cotton |
| Vzor | Jednofarebné |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 500 g/m² |
| Hustota materiálu | Stredná |
| Starostlivosť | Vhodné do sušičky/perte na 40 stupňov |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Výrobca | Catherine Lansfield |
Odporúčame

Sada 6 kusov sivých bambusových osušiek a uterákov EMI
Rýchloschnúci, bambusový, v sadách
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnená osuška Bluey na pláži - 100% bavlna s gramážou 320 g/m² - 70 x 140 cm
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Vaflová osuška 70 × 140 cm ‒ Florencia cappuccino
Rýchloschnúci, bambusový, bavlnený
Skladom
Goldea bavlnený froté uterák / osuška soft bez bordúry – šalviový 70 x 140 cm
Rýchloschnúci, bavlnený, froté
Skladom
Plážová osuška Minecraft - Creeper
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Goldea bambusový uterák/osuška - prírodne režný 70 x 140 cm
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Goldea bambusový uterák/osuška - prírodne režný 50 x 100 cm
Bambusový, bavlnený, kusový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Sada 6 kusov bavlnených osušiek a uterákov Bella staroružová EMI
70×140 cm, bavlnený, v sadách
Skladom
Vaflová osuška 70 × 140 cm ‒ Florencia lila
Rýchloschnúci, bavlnený, kusový
Skladom
Plážová osuška Minecraft - motív Survival Mode! - 100% bavlna - 70 x 140 cm
Plážový, bavlnený, froté
Skladom
Sada 4 kusov béžovej bambusovej osušky 70x140cm a uterákov 50x90cm TiaHome
Rýchloschnúci, bambusový, bavlnený
Skladom
Sada 6 kusov bavlnených osušiek a uterákov Bella krémová EMI
70×140 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Skladom
Vaflový uterák 50 × 100 cm ‒ Florencia cappuccino
Rýchloschnúci, bavlnený, kusový
Skladom
Bavlnená plážová osuška Basketbalové tímy NBA - 100% bavlna - 70x140 cm
70×140 cm, plážový, bavlnený
Skladom
Detská osuška Plamienok a štvorkoláci - motív Blaze a Darington - 100% bavlna - 70 x 140 cm
Plážový, bavlnený, froté
SkladomNajlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Obraz s ručne maľovanými prvkami 70x100 cm Lan 3D Illusion – Styler
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
Polyresinový stojan na umývacie prostriedky Resa – Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Sprchová roleta Wenko, 1,32 x 2,4 m
132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom































































