






Rozmery 70×120 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 28,1 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Béžové rýchloschnúce bavlnené uteráky a osušky v súprave 8 ks Quick Dry – Catherine Lansfield
| Šírka: | 70 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 120 cm |
| Rýchloschnúce | Ano |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Množstvo | Sady |
| Farba | Béžová |
| Krajina pôvodu | PK |
| Počet kusov | 8 ks |
| Zloženie a druh materiálu | Bavlna |
| Veľkosť | 2x osuška (70x120)/2x stredný uterák (50x85)/4x malý uterák (30x30) |
| Typ | Rýchloschnúci |
| Váha | 1.19 kg |
| Dĺžka | 120 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Quick Dry Cotton |
| Vzor | Jednofarebné |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 400 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Starostlivosť | Vhodné do sušičky/perte na 40 stupňov/možno prať v práčke |
| Špecifikácia materiálu | 100% bavlna |
| Výrobca | Catherine Lansfield |

Plážový, rýchloschnúci, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
70×140 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, v sadách
Skladom
Bavlnený, v sadách
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
60×110 cm, bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnený, kusový, jednofarebný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
70×140 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Rýchloschnúci, bavlnený, froté
Skladom
70×140 cm, bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Rýchloschnúci, froté, kusový
Skladom
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bambusový, bavlnený, kusový
Skladom
Bavlnený, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bambusový, v sadách, s motívom prírody
Skladom
Froté, z polyesteru, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený, froté, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Bambusový, bavlnený, ľanový
SkladomDoprava zadarmo
30×30 cm, rýchloschnúci, bavlnený
Skladom
Bambusový, bavlnený, ľanový
SkladomDoprava zadarmo
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
Na vreckovky
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Kovová
Skladom
Silikónová
Skladom
Nástenná
Skladom
50×210 cm, s dlhým vlasom, v industriálnom štýle
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
8×30×10 cm, rovná
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×180 cm
Skladom