Odporúčame
Vínovočervený ručne tkaný vlnený koberec 200x290 cm Shard Red – Flair Rugs
Rozmery 200×290 cm
321,3 €
História cien
- 20. 5. 2026 - 321,3 €
- 19. 4. 2026 - 321,3 €
- 19. 3. 2026 - 327 €
- 10. 3. 2026 - 329 €
- 5. 12. 2025 - 317,9 €
- 27. 11. 2025 - 285 €
- 29. 10. 2025 - 299,2 €
Popis produktu
Vínovočervený ručne tkaný vlnený koberec 200x290 cm Shard Red – Flair Rugs
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 290 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané, Ručne tkané |
| Výška vlasu | Krátky |
| Materiál | Vlna |
| Farba | Červená |
| Typ materiálu | Prírodné |
| Krajina pôvodu | IN |
| Zloženie a druh materiálu | Vlna |
| Hrúbka | 1.3 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Nízky vlas |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 19.72 kg |
| Dĺžka | 290 cm |
| Spôsob výroby | Ručne všívaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (kombinovaný) |
| Produktový rad | Moderno |
| Vzor | Geometrické/štruktúrovaný |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 3400 g/m² |
| Hustota materiálu | Vysoká |
| Vlastnosť | Ručne tkaný/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Nenamáčať/pravidelne vysávajte/neodporúčame dlhodobý kontakt s vodou/bodové čistenie/nepoužívajte chemické bielidlo/príležitostne otočte koberec pre rovnomerné opotrebenie |
| Materiál zadnej strany | Bavlna |
| Špecifikácia materiálu | 100% vlna |
| Výrobca | Flair Rugs |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

10,7 €14,2 €
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
51 €59 €
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
95 €106 €
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
8,9 €15,4 €
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
6,9 €7,9 €
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
48 €54 €
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
7 €7,9 €
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
8,5 €
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
18,2 €
Biely samodržiaci kovový držiak na zubné kefky Film Hook – YAMAZAKI
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
22,9 €
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
55 €
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
30,4 €
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
22,8 €25,9 €
Miska na mydlo bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, až 33g
Nástenná
Skladom
8 €9,4 €
Protišmyková podložka pod koberec 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, s dlhým vlasom, v industriálnom štýle
Skladom
49 €54 €
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
37,7 €40 €
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×10 cm, rovná
Skladom
18,4 €
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
231 €
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo


































