





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vianočný reťaz/záves, ktorý sa skvele hodí na výzdobu záhrad. Vzhľadom na nízku intenzitu svetla sa používa ako dekoratívne svietidlo. Napájanie pomocou prívodného kábla (transformátor súčasťou balenia). Typ zástrčky: E - viac informácií nájdete tu. 8 režimov osvetlenia. Prepínanie medzi režimami umožňuje vypínač na zástrčke. Pamäťová funkcia a časovač. Farba svetla: studená biela. Počet LED diód: 400. Výška závesu: 0,6 m. Dĺžka osvetlenej časti kábla: 20 m. Dĺžka prívodného kábla: 3 m. Farba kábla: priehľadná.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP44 |
| Typ | Vianočná reťaz/Vonkajšia reťaz |
| Funkcie | LED technológia/Trafo súčasťou balenia |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 6 W |
| Štýl | Dekoračný |
| Miesto | Záhrada a cesty |
| Farba svetla | Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 6 W |
| Typ zástrčky | E |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 6 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Teplota chromatickosti | 6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Series | GIRLANDA Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |


Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom


Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom






Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom



Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom





Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo

LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo