






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál Konštrukcia z borovicového masívu Čelá postele z MDF dosky Nohy z masívneho borovicového dreva Farba Biela Rozmery Vonkajšia dĺžka: 206 cm Vnútorná dĺžka: 200 cm Vonkajšia šírka: 168 cm Vnútorná šírka: 160 cm Výška čela u hlavy: 64,5 cm Výška čela u nôh: 36,5 cm Výška roštu od podlahy: 25 cm Vyhotovenie Lakovaná posteľ Nosnosť 120 kg na osobu Súčasťou postele je balíček s príslušenstvom k montáži Jednoduchá montáž Možnosť dokúpenia úložného boxu pod posteľ a nočných stolíkov Balenie postele obsahuje: 1x predné čelo u nôh 1x zadné čelo u hlavy 2x bočnica 1x stredová lata 1x piata stredová noha Spojovací materiál Návod na zloženie Záruka 2 roky Nechajte sa inšpirovať Pre deti Nábytok
| Štýl | Rustikálny |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Borovica |
| S nožičkami | Ano |
| S čelom | Ano |
| Rozmer | 160 x 200 cm |
| Lak | Áno |
| Vhodné do | Spálne |
| Nosnosť postele | 120 kg na osobu |
| Cena | Do 170 € |
| Dĺžka vnútorná | 200 cm |
| Šírka vonkajšia | 168 cm |
| Šírka vnútorná | 160 cm |
| Dĺžka vonkajšia | 206 cm |
| Výška roštu od podlahy | 25 cm |
| Výška čela pri hlave | 64,5 cm |
| Výška čela pri nohách | 32,5 cm |
| Hmotnosť | 30,15 kg |

S úložným priestorom, z lamina, v modernom štýle
Skladom
Z lamina, boxspring, v rustikálnom štýle
Na odoslanie o 4 týždne
S úložným priestorom, drevená, z lamina
Na odoslanie o 4 týždne
S úložným priestorom, z lamina, v industriálnom štýle
Skladom
S úložným priestorom, čalúnená, z lamina
Skladom
S úložným priestorom, z lamina, v rustikálnom štýle
Skladom
120×180×200 cm, vrátane matraca, čalúnená
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S úložným priestorom, v dekore dub, z lamina
Skladom
113×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Čalúnená, z lamina, v rustikálnom štýle
Skladom
S úložným priestorom, v dekore dub, z lamina
Skladom
S úložným priestorom, z lamina, v rustikálnom štýle
Skladom
113×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomDoprava zadarmo
S úložným priestorom, v dekore dub, z lamina
Skladom
S úložným priestorom, v dekore dub, z lamina
Skladom
Z lamina, v rustikálnom štýle, s nožičkami
Skladom
S úložným priestorom, rozkladacia, v dekore dub
Skladom
105×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
V modernom štýle, polohovacia, s nožičkami
Skladom
115×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
125×200×220 cm, s úložným priestorom, čalúnená
SkladomDoprava zadarmo
115×160×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Skladom
115×180×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
SkladomDoprava zadarmo
89×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
118×120×200 cm, s úložným priestorom, čalúnená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
120×160×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
110×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
SkladomDoprava zadarmo
133×180×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
105×160×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Doprava zadarmo
115×90×200 cm, vrátane matraca, boxspring
SkladomDoprava zadarmo
115×160×200 cm, čalúnená, boxspring
Skladom
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, froté, bavlnená
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, ľanová, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
Bavlnený, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
70×140 cm, bavlnený, kusový
SkladomDoprava zadarmo
Jersey, mapínacia, froté
SkladomDoprava zadarmo
75×75 cm, kusový, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo