






Rozmery 100×150 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kolekcia kobercov Carousel prináša vysokú kvalitu a prirodzené farebné odtiene, ktoré sa skvele hodia do moderných aj klasických interiérov. Vyrobená z polypropylénovej priadze s podgumovaným spodkom, poskytuje bezpečnosť vďaka protišmykovým vlastnostiam. Ideálna do svetlých obývacích izieb, útulných spální či elegantných salónov. Praktický, štýlový a funkčný doplnok, ktorý dodá priestoru osobitý charakter. ▪ Celková výška: 13 mm ▪ Celková hmotnosť: 1,73 kg/m² ▪ Hustota tkania: 112 950 bodov/m² ▪ Materiál: 100% polypropylén
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané |
| Druh | Kusové |
| Vzor | Jednofarebný |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný, Krátky |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Béžová |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný |
| Špeciálne vlastnosti | Antistatický,Vhodný pre podlahové kúrenie,Protišmykový |
| Kolekcia | Carousel |
| Rozmer | 100x150 cm |
| Dĺžka | 150 cm |

150×300 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Kusový, s dlhým vlasom, jednofarebný
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, vlnený
Na odoslanie o 5 dní
200×250 cm, kusový, s dlhým vlasom
SkladomDoprava zadarmo
Kusový, bavlnený, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×1 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
100×150 cm, kusový, jednofarebný
Skladom
120×160 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
150×200 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×200 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Tkaný, ručne tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×140 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Behúň, jednofarebný, priemer
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dní
80×140 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, kusový, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, jutový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, behúň, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, kusový, jednofarebný
Na odoslanie o 5 dní
Kusový, v modernom štýle, priemer
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pre dievča, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, hrací
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Skladom
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní