Odporúčame
Slonovinový ručne tkaný vlnený koberec 120x170 cm Harris Boucle – Flair Rugs
História cien
- 30. 5. 2026 - 103 €
- 24. 3. 2026 - 103 €
- 18. 3. 2026 - 104 €
- 17. 3. 2026 - 105 €
- 10. 3. 2026 - 106 €
- 5. 3. 2026 - 100,3 €
- 1. 11. 2025 - 108 €
- 20. 10. 2025 - 94,4 €
- 12. 10. 2025 - 94 €
Popis produktu
Slonovinový ručne tkaný vlnený koberec 120x170 cm Harris Boucle – Flair Rugs
Rozmery
| Šírka: | 120 cm |
|---|
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výroba | Tkané, Ručne tkané |
| Druh | Kusové |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Materiál | Vlna |
| Farba | Béžová |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Prírodné |
| Štýl | Škandinávsky |
| Krajina pôvodu | IN |
| Zloženie a druh materiálu | Vlna |
| Dĺžka vlasu koberca | Stredný vlas |
| Váha | 6.73 kg |
| Dĺžka | 170 cm |
| Spôsob výroby | Strojovo všívaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Slučka (viacúrovňová) |
| Produktový rad | Mottled Wool |
| Vzor | Štruktúrovaný |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Extra |
| Hustota | 3300 g/m² |
| Hustota materiálu | Vysoká |
| Vlastnosť | Ručne tkaný/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Nepoužívajte chemické čistiace prostriedky/nepoužívajte chemické bielidlo/neodporúčame dlhodobý kontakt s vodou/nenamáčať/príležitostne otočte koberec pre rovnomerné opotrebenie/utierajte suchou handričkou/pravidelne vysávajte |
| Materiál zadnej strany | Polyester/bavlna |
| Špecifikácia materiálu | 100% vlna |
| Výrobca | Flair Rugs |
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový, priemer
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
Priemer, s držiakom toaletného papiera, plastová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky, priemer
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
WC sedadlo 2 v 1 s detskou doskou Wenko Syros, 44, x 37,5 cm
Výška, priemer
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Drôtený, plastový, hranatý
Skladom
Béžová lavica z textílie buklé Watford – House Nordic
46×95×37 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
19×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
Priemer, s držiakom toaletného papiera, kovová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Forma na pečenie z liateho hliníka v zlatej farbe Bonami Selection Lotus
24×24 cm, ⌀ 24 cm, na bábovku, okrúhla
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Čierna samodržiaca kúpeľňová polička z nerezovej ocele Genova - Wenko
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
Plastové dózy v súprave 12 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná, s vankúšom
Skladom

































