





Rozmery 58×75×150 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Rozmer: 150 × 75 cm Výška: 58 cm Hĺbka: 44 cm Montáž: pri stene Materiál: sanitárny akryl Farba: biela lesklá Povrchová úprava: grafitová matná / hladká (GunGrey) Štruktúra: ryhovaná Prepadový otvor: áno Otvor na batériu: nie Súčasťou balenia je sifón a odtoková zátka ClickClack Odolnosť voči zafarbeniu a UV žiareniu
| Šírka: | 75 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
| Výška: | 58 cm |
| Umiestnenie | Voľne stojaca |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Povrch | Drážkovaná |
| Prepad | Áno |
| Odtokový otvor | V strede |
| Farba sifónu | Grafitová matná |
| Ean | 5905315623256 |
| Dĺžka (mm) | 1500 |
| Výška (mm) | 580 |
| Šírka (mm) | 750 |
| Materiál | Sanitárny akrylát |
| Tvar | Oválny |
| Typ | Vane - voľne stojace |
| Séria | Mexen Oris |
| Montáž | Ku stene |
| Výrobca | Mexen |

Akrylátová, obdĺžniková
Skladom
140×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Skladom
170×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Rohová, voľne stojaca
Dostupné v 3 e-shopoch

120×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
140×70 cm, obdĺžniková, k stene
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom