Mexen Oval, voľne stojaca nástenná vaňa 150 x 75 cm, biela, brúsená oceľ prepad, 52671507500-97
Rozmery 58×75×150 cm
Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťSkladom
Doprava zadarmo
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Výrobca: Mexen Séria: Oval Typ: voľne stojaca vaňa Dĺžka: 1500 mm Šírka: 750 mm Výška: 580 mm Materiál: Sanitárny akrylát Farba: Biela Povrchová úprava: Brúsená oceľ Prepadový otvoru: Áno Otvor pre batériu: Nie Súprava obsahuje sifón a odtokovú zátku typu ClickClack Zvýšená odolnosť voči strane farby a UV žiareniu