





Rozmery 59×80×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Rozmer: 170 × 80 cm Výška: 59 cm Hĺbka: 45 cm Montáž: voľne stojaca Materiál: sanitárny akryl Farba: biela / čierna Povrchová úprava: čierna matná Štruktúra: vzor Prepadový otvor: áno Otvor na batériu: nie Súčasťou balenia je sifón a odtoková zátka ClickClack Odolnosť voči matovaniu a UV žiareniu
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Výška: | 59 cm |
| Tvar | Oválne |
|---|---|
| Umiestnenie | Voľne stojaca |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Povrch | Vzor |
| Prepad | Áno |
| Odtokový otvor | V strede |
| Farba sifónu | Čierna |
| Ean | 5905315622341 |
| Dĺžka (mm) | 1700 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 590 |
| Montáž | Voľne stojace |
| Typ | Vane - voľne stojace |
| Séria | Mexen Olea |
| Výrobca | Mexen |

170×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
120×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
170×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom