





Rozmery 73×73×150 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Veľkosť: 150 x 73 x 73 cm Typ: Voľne stojace Farba: biela/čierna Povrchová úprava nôh: Chróm Kapacita: 170 l Prepadový otvor: Nie Otvor pre batériu: Nie Materiál: akryl Zahrnuté: sifón a zástrčka click-clack
| Šírka: | 73 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
| Výška: | 73 cm |
| Umiestnenie | Voľne stojaca |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Odtokový otvor | Z boku |
| Prepadový otvor | Nie |
| Farba sifónu | Chrómová |
| Ean | 5907709106475 |
| Dĺžka (mm) | 1500 |
| Materiál | Sanitárny akrylát |
| Tvar | Oválny |
| Šírka (mm) | 730 |
| Séria | Mexen Retro |
| Výška (mm) | 730 |
| Montáž | Voľne stojace |
| Typ | Vane - voľne stojace |
| Výrobca | Mexen |

120×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
170×80 cm, rohová, voľne stojaca
Dostupné v 3 e-shopoch

140×70 cm, obdĺžniková, k stene
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
140×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Skladom
170×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
70×170 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
Obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom