









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Brilagi máme skladom za cenu 66.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Štýl | Moderný |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Napájacie napätie | 230V |
| Farba svetla | Denné biele |
| Farba | Čierna |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 20 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP54 |
| Celkový svetelný tok | 1350 lm |
| Typ | Vonkajšie nástenné svietidlo |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 95 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 20 W |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola |
| Celkový príkon svietidla | 20 W |
| Index podania farieb (cri) | 90 Ra |
| Series | LINEAR Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, sklenené
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, do zásuvky
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v retro štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo