Porovnajte ceny od 32 € do 67,1 € v 2 e-shopoch:
Osram - LED reflektor FLOODLIGHT LED/100 W/230 V 6500 K IP65
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 32 € do 67,1 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 31,3 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 1. 5. 2026 - 67,2 €
- 29. 1. 2026 - 67,2 €
- 29. 10. 2025 - 51,55 €
- 1. 5. 2026 - 67,2 €
- 29. 1. 2026 - 67,2 €
- 29. 10. 2025 - 35,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Produkt priamo od výrobcu Osram máme skladom za cenu 35.90 € a so zárukou na 3 roky.
Parametre
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 100 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Teplota chromatickosti | 6500 K |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Stupeň krytia (ip) | IP65 |
| Celkový svetelný tok | 9000 lm |
| Typ | LED Reflektor |
| Funkcie | LED technológia |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 620 W |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 100 W |
| Stupeň mechanickej odolnosti | IK04 |
| Počet spínacích cyklov | 20000 ON/OFF |
| Uhol vyžarovania | 105 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Štýl | Ostatné |
| Miesto | Záhrada a cesty/Pergola/Garáž |
| Spôsob zapojenia | Priame zapojenie |
| Farba svetla | Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 100 W |
| Series | FLOODLIGHT Osram |
| Výrobca | Osram |
Podobné produkty

Aigostar - Vonkajšie nástenné svietidlo 2xGU10/230V čierna IP65 hranatý
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentná vonkajšia stojaca lampa čierna s rebrovaným sklom 40 cm vrátane WiFi A60 - Charlois
Stojanové
Skladom
LED reflektor 100W 4500K 9000lm Vonkajší vodotesný
S napätím 230V, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED reflektor 100W 4500K 9000lm Vonkajší vodotesný
S napätím 230V, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa antracit IP44 senzor súmraku - Emmerald
Nástenné, kovové
Skladom
Vonkajšie nástenné svietidlo čierne s priehľadným tienidlom vrátane detektora pohybu - Sfera
Nástenné, so senzorom pohybu
Skladom
Vonkajšie bodové svietidlo 1xGU10/35W/230V IP54 hranatý čierna
S napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Ledvance - LED Vonkajšie nástenné svietidlo so senzorom UPDOWN LED/10W/230V IP55
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Rabalux 8716 - Vonkajšie stropné svietidlo OSLO 1xE27/60W
Stropné
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšia nástenná lampa čierna s opálovým tienidlom 2-svetlo IP44 - Dánsko
Nástenné, plastové
Skladom
Brilagi-LED Vonkajšie nástenné svietidlo so senzorom ANKLE LED/18W/230V 4000K IP65
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Philips - LED Vonkajšia lampa so senzorom TYLA LED/9W/230V 2700K IP44
So senzorom pohybu, kovové
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Rabalux 8169 - Vonkajšie nástenné svietidlo SEATTLE 1xE27/11W/230V
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stojaca vonkajšia lampa čierna s rebrovaným sklom 80 cm IP44 - Charlois
Stojanové
Skladom
Vonkajšie stĺpikové svietidlo tmavosivé s pohybovým senzorom 60 cm IP54 solárne - Judge
Solárne, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
Immax 08510L - LED vonkajšie nástenné svietidlo DICE LED/6W/230V 3000K IP65
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie nástenné svietidlo CUBE LED/6W/230V IP54
Nástenné, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
ECOLIGHT LED reflektor 150W 2v1 - studená biela
So senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vonkajšia nástenná lampa čierna IP44 s pohybovým senzorom - Joren
Nástenné
Skladom
Priemyselná vonkajšia stojaca lampa čierna IP44 - Femke
Stojanové
Skladom
ECOLIGHT LED reflektor 150W 2v1 - studená biela
So senzorom pohybu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED Vonkajšie nástenné svietidlo LUCA LED/6W/230V IP54
Nástenné, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Osram - LED reflektor s pohybovým snímačom FLOODLIGHT LED/50W/230V 4000K IP65
So senzorom pohybu, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Osram - LED reflektor so senzorom FLOODLIGHT LED/30W/230V 6500K IP65
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Philips - LED Vonkajšie nástenné svietidlo so senzorom BUSTAN LED/3,8W/230V IP44
Nástenné, so senzorom pohybu, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sada 2 vonkajších nástenných svietidiel tmavosivá 2-svetlá senzor súmraku - Duo
Nástenné, kovové
Skladom
Brilagi - LED solárna lampa SUN SPIKE LED/4W/3,7V 2200 mAh IP44
Solárne
SkladomDoprava zadarmo
LED solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/15W/3,2V 4000K/6000K IP65 čierne
Solárne, nástenné, so senzorom pohybu
SkladomDoprava zadarmo
Globo 33465 - LED Solárne svietidlo SOLAR LED/0,02W/3V 600mAh IP44 bronz
Solárne, bronzové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Vonkajšia nástenná lampa čierna vrátane LED nastaviteľná - Kamile
Nástenné, plastové
Skladom
Moderná vonkajšia nástenná lampa antracit vrátane LED - Uma
Nástenné
Skladom
Priemyselná vonkajšia stojaca lampa tmavosivá 30 cm IP44 - Baleno
Do zeme, stojanové, kovové
SkladomNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie nástenné svietidlo BRICKY LED/12W/230V antracit IP54
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44078 - Nástenné svietidlo TOWNSHEND 1xE27/60W/230V
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 6 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku KARADON 3xGU10/30W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie nástenné svietidlo RONDO LED/6W/230V IP54
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster na lanku COSMOWAVE LED/70W/230V čierna + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster TWIST LED/125W/230V 3000-6500K + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED Kúpeľňové stropné svietidlo AVESTA LED/18W/230V 4000K IP54
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo MODERN LED/58W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku HELEN 1xE27/15W/230V biela
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo




