










Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderné stropné svietidlo s hviezdnym efektom. Vhodné iba do vnútorných priestorov. Súčasťou balenia je diaľkové ovládanie (2xAAA 1,5V). Pomocou tohto ovládača môžete nastaviť jas aj farbu svetla. Funkcia nočného svietenia aj časovač. Funkcia pamäti – po zapnutí svietidla zostanú posledné zvolené nastavenia zachované, kým ich nezmeníte. Vstavaný úsporný LED zdroj.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Teplota chromatickosti | 2500-3000 K |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Príkon zdroja | 10/40 |
| Priemerná životnosť zdroja | 15000 h |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Počet žiaroviek | 1/1 |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Celkový svetelný tok | 5500/500 |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Funkcie | Diaľkové ovládanie/LED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 380/35 |
| Napätie | 230 V |
| Max. príkon zdroja | 10/40 |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Celkový príkon svietidla | 50 W |
| Series | ANISTO Lucide, FOSKAL Lucide, TALOWE LED Lucide, UNAR Lucide, ESTREJA Lucide, ANDREAS Lucide, AXELLE Lucide |
| Výrobca | Lucide |

Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Kovové, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
Zapínané vypínačom, v retro štýle, atypické
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Drevené, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, drevené, kovové
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Zapínané vypínačom, do spálne a obývačky, s 1 svetlom
Skladom
LED, papierové, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, v rustikálnom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Kovové, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, atypické
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo

V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Drevené, plastové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo