
Béžový zamatový dimout záves 140x270 cm Pleat – Restilo
140×270 cm
18,6 €

Vínovočervený zamatový dimout záves 140x245 cm Pleat – Restilo
140×245 cm
17,8 €

Svetlozelený zamatový dimout záves 140x245 cm Pleat – Restilo
17,8 €

Tmavozelený zamatový dimout záves 140x270 cm Pleat – Restilo
18,6 €

Hnedý/béžový zamatový dimout záves 140x245 cm Pleat – Restilo
140×245 cm
-15 %17,8 €
20,9 €

Krémovobiely zamatový dimout záves 140x245 cm Pleat – Restilo
140×245 cm
17,8 €

Béžový zamatový dimout záves 140x245 cm Pleat – Restilo
17,8 €

Krémovobiely zamatový dimout záves 140x270 cm Pleat – Restilo
18,6 €

Žltý zamatový dimout záves 140x270 cm Pleat – Restilo
18,6 €

Biely zamatový dimout záves 140x245 cm Pleat – Restilo
140×245 cm
17,8 €

Hnedý zamatový dimout záves 140x270 cm – Restilo
140×270 cm
18,6 €

Sivý zamatový dimout záves 140x245 cm Pleat – Restilo
140×245 cm
17,8 €

Svetlozelený zamatový dimout záves 140x270 cm Pleat – Restilo
18,6 €

Biely zamatový dimout záves 140x270 cm Pleat – Restilo
140×270 cm
18,6 €

Svetlozelený zamatový dimout záves 140x270 cm Eyelets – Restilo
16,9 €
História cien
- 25. 5. 2026 - 18,6 €
- 19. 4. 2026 - 18,6 €
- 5. 3. 2026 - 18,2 €
- 5. 3. 2026 - 17,9 €
- 20. 2. 2026 - 18,2 €
- 16. 2. 2026 - 21,4 €
- 14. 2. 2026 - 18,2 €
- 28. 1. 2026 - 21,4 €
- 23. 1. 2026 - 18,2 €
- 16. 1. 2026 - 18,62 €
- 5. 12. 2025 - 18,19 €
- 28. 11. 2025 - 18,2 €
- 7. 11. 2025 - 19,2 €
- 1. 11. 2025 - 19,6 €
- 28. 10. 2025 - 21,4 €
- 25. 10. 2025 - 18,4 €
- 20. 10. 2025 - 21,4 €
- 20. 10. 2025 - 21 €
- 14. 10. 2025 - 18 €
- 7. 10. 2025 - 21,4 €
Popis produktu
Krémovobiely zamatový dimout záves 140x270 cm Pleat – Restilo
Parametre
| Počet kusov v balení | 1 ks |
|---|---|
| Maximálny priemer garniže | 4 cm |
| Závesný systém | Koľajnica/tyče |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Zamat |
| Váha | 0.99 kg |
| Dĺžka | 270 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Velvet |
| Vzor | Jednofarebné |
| Dizajnový štýl | Moderný/klasický |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 210 g/m² |
| Funkcia | Dimout (čiastočné zatemnenie) |
| Starostlivosť | Nepoužívajte chemické bielidlo/perte na 30 stupňov/nevhodné do sušičky |
| Spôsob uchytenia | Háčiky/tunel/žabky |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Farba | Krémová |
| Výrobca | Restilo |
Recenzie
Používateľské recenzie
Látka je velice nekvalitní, přišlo zmáčkane,místy špinavé doprava a komunikace vypořádku.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stojan 12 fliaš vína z orechového dreva Wenko Norway
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový regál na víno počet fliaš 50 Barbera – Metaltex
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Obraz s ručne maľovanými prvkami 70x100 cm Lan 3D Illusion – Styler
100×70 cm, na plátne, jednodielny
SkladomDoprava zadarmo
Krémovobiely plastový úložný box s vekom 29x39x19 cm Style – Curver
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Set na výrobu kvásku so stierkou 2 ks 700 ml – Lékué
Silikónová
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 76 - 213 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Sušiak na bielizeň Infinity Flex – Vileda
128×56×304 cm, interiérový, stojaci
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
3-dielne obliečky na jednolôžko 140x200 cm Summer Meadow – My House
Dostupné v 2 e-shopoch

Zelený nočník - Kindsgut
Pre chlapca
Skladom





