




Najlepšia cena za posledných 30 dní: 59,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 140 cm |
|---|
| Typ | Black-out |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Farba | Sivá |
| Metráž | Kusové |
| Motív | Jednofarebné |
| Gramáž | 210 g/m² |
| Odporúčané pranie | 30 °C |
| Zatemnenie | 0.69999999999999996 |
| Spôsob uchytenia | Multifunkčná páska |
| Certifikát | OEKO-TEX Standard 100 |
| Prevedenie | Sada 2 ks - výhodná sada |
| Výrobca | DecoDoma |

Black-out, kusový, polyesterový
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, jednofarebný
Skladom
Kusový
Skladom
Kusový, polyesterový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, metrážový, kusový
Skladom
Black-out, kusový, jednofarebný
Skladom
Black-out, bavlnený, s kvetinovým motívom
Skladom
Kusový, polyesterový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
60×1 cm, kusový
Skladom
Kusový, polyesterový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Kusový, jednofarebný, šírka
Skladom
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Skladom
Black-out, s kvetinovým motívom, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, s kvetinovým motívom, kusový
Na odoslanie o 1 deň
Kusový, polyesterový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, bavlnený, v modernom štýle
Skladom
60×1 cm
Skladom
Kusový
Skladom
Kusový, polyesterový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Kusový, polyesterový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Na odoslanie o 3 dni
Black-out, kusový, jednofarebný
Skladom
70×1 cm, kusový
Skladom
Kusový, polyesterový, jednofarebný
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, metrážový, s kvetinovým motívom
Skladom
Black-out, s kvetinovým motívom, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Black-out, kusový, polyesterový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Metrážový, kusový, jednofarebný
Skladom
Kusový
Skladom
Kusový
Skladom
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 2 dniDoprava zadarmo
90×200 cm, jersey, mapínacia
Na odoslanie o 2 dni
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Kúpeľňová, WC, protišmyková
Na odoslanie o 3 dni
80×15 cm, na spanie, klinový
Na odoslanie o 3 dni
Dekoračný, antialergický, bavlnený
Na odoslanie o 3 dni
210×100 cm, na dvere
Na odoslanie o 3 dni
Elastický, univerzálne
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Gumová
Na odoslanie o 3 dni
Bavlnená, v sade
Na odoslanie o 2 dni
Keramická, s vekom
Na odoslanie o 3 dni
S pokrievkou, s nepriľnavým povrchom, hliníková
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Pufy, pletený, čalúnený
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Elastický, výška, hĺbka
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
140×200 cm, tkaná, z mikroplyšu
Na odoslanie o 3 dni
Porcelánová
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
50×70 cm, bavlnená, v sade
Na odoslanie o 2 dni