Porovnajte ceny od 122,4 € do 248 € v 2 e-shopoch:
Jedálenská stolička v prírodnej farbe Ida – Actona
Rozmery 75×45×51 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 122,4 € do 248 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 125,6 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 26. 4. 2026 - 248 €
- 17. 12. 2025 - 248 €
- 11. 12. 2025 - 170,45 €
- 14. 11. 2025 - 137,95 €
- 14. 10. 2025 - 178 €
- 26. 4. 2026 - 248 €
- 17. 12. 2025 - 248 €
- 11. 12. 2025 - 92,9 €
- 14. 11. 2025 - 83,9 €
- 14. 10. 2025 - 108 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Jedálenská stolička v prírodnej farbe Ida – Actona
Rozmery
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 75 cm |
Parametre
| Krajina pôvodu | MY |
|---|---|
| Typ | Bez čalúnenia |
| Šírka podrúčky | 2.5 cm |
| Výška podrúčky | 73 cm |
| Výška zadnej opierky | 31 cm |
| Šírka sedadla | 45.5 cm |
| Hĺbka sedadla | 40 cm |
| Nosnosť | 110 kg |
| Váha | 5 kg |
| Vlastnosť | Nemožno stohovať |
| Starostlivosť | Čistiť vlhkou handričkou alebo hubkou, nepoužívať agresívne a abrazívne čističe |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Extra |
| Farba nôh | Svetlé drevo |
| Materiál nôh | Masív kaučuk |
| Povrchová úprava | Lakovanie |
| Farba dreva | Karamelovohnedé drevo |
| Dekor | Dekor exotická drevina |
| Materiál sedáka | Masív kaučuk |
| Materiál | Drevený masív |
| Farba | Prírodná |
| Material | Drevený masív |
| Výrobca | Actona |
Podobné produkty

Hnedá zamatová stolička LAVA ALMOND BROWN
90×43×51 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
FAMEG A-9449 CELODREVENÁ STOLIČKA A-9449
Drevená, v modernom štýle, v dekore jaseň

Set štyroch jedálenských stoličiek LIBRA hnedé / hnedé nohy (4 ks)
Čalúnená, v modernom štýle, v sade po 4 ks
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
TRENDIE Jedálenská stolička SCANDI béžová - škandinávsky štýl
Drevená, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Jedálenská stolička SCANDI béžová - škandinávsky štýl
Drevená, v modernom štýle, v rustikálnom štýle
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Hnedá zamatová stolička LAVA
86×45×55 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Hnedá zamatová stolička LAVA
86×44×55 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Béžová stolička BALI MARK s béžovými nohami
82×48 cm, drevená, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LuxuryForm DESIGN Jedálenská stolička BALI - žltá
Drevená, čalúnená, v modernom štýle
Skladom
Stolička Skin wood
Drevená, v dekore buk
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenská stolička LAVA zamatová hnedá / drevené nohy
Čalúnená, v škandinávskom štýle, s látkovým sedákom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
NELL dubová stolička oak
Čalúnená, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch

Béžová stolička BALI MARK s béžovými nohami
82×48 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenská stolička MARK tmavobéžová (hnedé nohy)
Čalúnená, v škandinávskom štýle, so sedákom z ekokože
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Jedálenská stolička LIBRA zamatová, svetlosivá / hnedé nohy
Čalúnená, v modernom štýle, s látkovým sedákom
Na odoslanie o 1 týždeň
Jedálenská stolička MARK - grafitová ( hnedé nohy)
Čalúnená, v škandinávskom štýle, so sedákom z ekokože
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Staroružová zamatová stolička LIBRA CLOUD ROSE
86×43×54 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Staroružová zamatová stolička LIBRA CLOUD ROSE
86×45×54 cm, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sivá stolička BALI MARK s bukovými nohami, tmavosivý sedák
82×49 cm, drevená, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Sivá stolička BALI MARK s bukovými nohami, tmavosivý sedák
82×49 cm, drevená, čalúnená
Dostupné v 7 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Stolička Nevan 49x55x86cm
86×49×55 cm, čalúnená, v modernom štýle
Skladom
Jedálenská stolička LIBRA zamatová, svetlosivá / zlaté nohy
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Jedálenská stolička LIBRA zamatová ružová / drevené nohy
Čalúnená, v škandinávskom štýle, v retro štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Jedálenská stolička MARK - sivá (hnedé nohy)
Čalúnená, v škandinávskom štýle, so sedákom z ekokože
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Jedálenská stolička LIBRA zamatová hnedá / drevené nohy
Drevená, čalúnená, v škandinávskom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Jedálenská stolička LIBRA hnedá / hnedé nohy
Kovová, čalúnená, v modernom štýle
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
FAMEG B-1801 JEDÁLENSKÁ STOLIČKA B-1801
Drevená, v modernom štýle, v dekore jaseň

Unique-Furniture LIVO jedálenská stolička unique furniture hnedá drevo 38444205
Drevená
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetlosivá stolička BALI MARK s bukovými nohami
82×49×52 cm, drevená, v dekore buk
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Svetlosivá stolička BALI MARK s bukovými nohami
82×49×52 cm, drevená, v dekore buk
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Jedálenská stolička Dariusz 2 - dub sonoma
90×45×43 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
Set štyroch jedálenských stoličiek PADVA zamatové hnedé / hnedé nohy (4 ks)
Kovová, v modernom štýle, v sade po 4 ks
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hnedá sklenená váza Bloomingville Ingolf, výška 26 cm
Stolná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Budík v drevenom dekore Karlsson Block, 16 × 7,2 cm
Drevený, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Čierny samodržiaci plastový dávkovač mydla 0.25 l Carpino - Wenko
Stojaci, s pumpičkou
Skladom
Látkový úložný box na oblečenie Nancy – Compactor
20×46×46 cm, textilný
Skladom




