
Béžový zamatový dimout záves 140x270 cm Pleat – Restilo
140×270 cm
18,6 €

Vínovočervený zamatový dimout záves 140x245 cm Pleat – Restilo
140×245 cm
17,8 €

Svetlozelený zamatový dimout záves 140x245 cm Pleat – Restilo
17,8 €

Tmavozelený zamatový dimout záves 140x270 cm Pleat – Restilo
18,6 €

Hnedý/béžový zamatový dimout záves 140x245 cm Pleat – Restilo
140×245 cm
-15 %17,8 €
20,9 €

Krémovobiely zamatový dimout záves 140x245 cm Pleat – Restilo
140×245 cm
17,8 €

Béžový zamatový dimout záves 140x245 cm Pleat – Restilo
17,8 €

Fialový zamatový dimout záves 140x245 cm Pleat – Restilo
17,8 €

Žltý zamatový dimout záves 140x270 cm Pleat – Restilo
18,6 €

Biely zamatový dimout záves 140x245 cm Pleat – Restilo
140×245 cm
17,8 €

Hnedý/béžový zamatový dimout záves 140x270 cm Pleat – Restilo
140×270 cm
18,6 €

Hnedý zamatový dimout záves 140x270 cm – Restilo
140×270 cm
18,6 €

Sivý zamatový dimout záves 140x245 cm Pleat – Restilo
140×245 cm
17,8 €

Svetlohnedý zamatový dimout záves 140x270 cm Pleat – Restilo
18,6 €

Svetlozelený zamatový dimout záves 140x270 cm Pleat – Restilo
18,6 €

Biely zamatový dimout záves 140x270 cm Pleat – Restilo
140×270 cm
18,6 €

Svetloružový zamatový dimout záves 140x270 cm Pleat – Restilo
140×270 cm
18,6 €

Hnedý/béžový zamatový dimout záves 140x245 cm Eyelets – Restilo
18,2 €

Svetlozelený zamatový dimout záves 140x270 cm Eyelets – Restilo
16,9 €
História cien
- 17. 5. 2026 - 17,8 €
- 19. 4. 2026 - 17,8 €
- 20. 2. 2026 - 17,3 €
- 23. 1. 2026 - 13,5 €
- 16. 1. 2026 - 13,83 €
- 5. 12. 2025 - 13,52 €
- 28. 11. 2025 - 14,4 €
- 22. 11. 2025 - 14,5 €
- 1. 11. 2025 - 14,6 €
- 28. 10. 2025 - 15,9 €
- 25. 10. 2025 - 13,67 €
- 20. 10. 2025 - 15,9 €
- 20. 10. 2025 - 16 €
- 14. 10. 2025 - 14 €
- 7. 10. 2025 - 15,9 €
- 6. 10. 2025 - 14 €
Popis produktu
Zamatové závesy razom zútulnia akýkoľvek priestor. Ťažšie tkanina pomôže pohltiť zvukmi i vizuálne "zatepliť interiér", aj preto sú ideálnou interiérovú voľbou hlavne v chladnejšom období. Tento záves možno zavesiť dvoma spôsobmi: pomocou háčikov (nie sú súčasťou balenia) alebo prevlečením cez závesné tyče. Miera zatienenia je 77%.
Parametre
| Počet kusov v balení | 1 ks |
|---|---|
| Závesný systém | Koľajnica/tyče |
| Maximálny priemer garniže | 4 cm |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Zamat |
| Váha | 0.91 kg |
| Dĺžka | 245 cm |
| Produktový rad | Velvet |
| Vzor | Jednofarebné |
| Dizajnový štýl | Klasický/moderný |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 210 g/m² |
| Funkcia | Dimout (čiastočné zatemnenie) |
| Starostlivosť | Perte na 30 stupňov/nepoužívajte chemické bielidlo/nevhodné do sušičky |
| Spôsob uchytenia | Tunel/žabky/háčiky |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Farba | Fialová |
| Výrobca | Restilo |
Recenzie
Používateľské recenzie
Zhodný s popisom
Skvelé závesy, farba zodpovedá obrázku. Plusom je výber z 2 dĺžok - nemusela som nič skracovať.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk
Najlepšie produkty od Bonami.sk

Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Transparentná protišmyková kúpeľňová podložka Wenko Paradise, 71 × 36 cm
Skladom
Krémová detská komoda s prebaľovacím pultom 115x102x77 cm Alkmaar – Germania
102×115×77 cm, s komodou, voľne stojaci

Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Čierne kovové rámčeky na stenu v súprave 5 ks 66x69 cm Exhibit – Umbra
69×66 cm, na viac fotiek, nástenný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Ružová detská prikrývka 150x200 cm Soft as a Cloud – Catherine Lansfield
150×200 cm
Skladom
Celoročný detský set prikrývky a vankúša do detskej postieľky 100x135 cm Stitched – Bonami Essentials
100×135 cm, celoročná
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
3-dielne obliečky na jednolôžko 140x200 cm Summer Meadow – My House
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sklenená forma do teplovzdušnej fritézy 18,5x17,5 cm – Lékué
17×18 cm
Skladom
Svetlohnedý stojan na toaletný papier s WC kefou Wenko Rivalta
S držiakom toaletného papiera, kovová, sklenená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom





