

Rozmery 100×210×94 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderní rozkládací pohovka s úložným prostorem, která stojí na dřevěných nohách. Díky snadnému rozkladu klik-klak přichystáte návštěvě místo pro přespání. možnost moření dřevěných nohou velký výběr potahových látek ze vzorníku sedák s vysokým opěradlem
| Šírka: | 210 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 94 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Veľkosť | Viacmiestne |
| Farba | Žltá |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Moderný, Orientálny |
| S nožičkami | Ano |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Úložný priestor | Áno |
| Možnosť rozloženia | Áno |
| Výška sedu | 49 |
| Hĺbka sedu | 58 |
| Šírka sedu | 185 |
| Veľkosť ložnej plochy | 185x124 |
| Výrobca | Žltá Hala |

84×147×91 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
100×183×95 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
92×212×92 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
100×244×95 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
V modernom štýle, látková, s nízkou opierkou
Skladom
96×214×97 cm, rozkladacia, s úložným priestorom

93-104×238×98 cm, rozkladacia, trojmiestna
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85×175×97 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
100×213×95 cm, rozkladacia, kožená
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
95×229×97 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
92×240×108 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
77×180×73 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
72-90×171×103 cm, kožená, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
95×207×97 cm, kožená, trojmiestna
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
90×221×91 cm, rozkladacia, trojmiestna
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
84×147×91 cm, rozkladacia, dvojmiestna
Dostupné v 9 e-shopoch
Skladom
72-90×250×95 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85×221×91 cm, v modernom štýle, látková
SkladomDoprava zadarmo
85×164×88 cm, s poťahom z eko kože, v modernom štýle

84×194×92 cm, trojmiestna, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia, dvojmiestna, látková
SkladomDoprava zadarmo
108×178×90 cm, rozkladacia, na každodenné spanie
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
95×196×99 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
85×190×73 cm, dvojmiestna, látková
Na odoslanie o 4 týždne
85×186×91 cm, trojmiestna, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Rozkladacia, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
76×203×80 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
85×170×92 cm, rozkladacia, kožená
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Rozkladacia, trojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
90×148×90 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne