







Rozmery 70×50 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obraz 50x70 cm Diffused – Styler
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Výška: | 70 cm |
| Typ | Jednodielne |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Krajina pôvodu | PL |
| Materiál | Papier/MDF |
| Váha | 1.73 kg |
| Produktový rad | Abstract Elegance |
| Dizajnový štýl | Moderný |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Utierajte vlhkou handričkou |
| Zavesenie súčasťou | Nie |
| Rám | Drevovláknitá doska |
| Material | Papier/MDF |
| Výrobca | Styler |

105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
50×120 cm, na plátne, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
50×70 cm, na plátne, s motívom mesta
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
60×90 cm, na plátne, s motívom mesta
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, s motívom mesta, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
Abstraktný, viacdielny
SkladomDoprava zadarmo
Viacdielny
SkladomDoprava zadarmo
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
Na plátne, v modernom štýle, jednodielny
Na odoslanie o 2 dni
105×150 cm, na plátne, viacdielny
Na odoslanie o 2 dni
Plastový, kusový
Skladom
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Na vreckovky
Skladom
Silikónová
Skladom
Sklenený, interiérový, na dlhé sviečky
Skladom
18×50×25 cm, plastový
Skladom
Kovová
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
18×29×39 cm, s vekom, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

Stojaci, s pumpičkou
Skladom
90×90 cm, na plátne, jednodielny

102×115×77 cm, s komodou, voľne stojaci

160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom