Krémovobiely koberec 60x110 cm Estilo – Universal
Rozmery 60×110 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 11,3 €
História cien
- 25. 4. 2026 - 11,3 €
- 23. 4. 2026 - 11,3 €
- 17. 3. 2026 - 9,3 €
- 11. 3. 2026 - 10 €
- 5. 3. 2026 - 11,4 €
- 5. 3. 2026 - 11,1 €
- 20. 2. 2026 - 11,4 €
- 16. 2. 2026 - 13,4 €
- 14. 2. 2026 - 11,4 €
- 12. 2. 2026 - 13,4 €
- 23. 1. 2026 - 10 €
- 16. 1. 2026 - 10,7 €
- 10. 1. 2026 - 11,6 €
- 5. 12. 2025 - 11,39 €
- 27. 11. 2025 - 9,1 €
- 22. 11. 2025 - 9,2 €
- 1. 11. 2025 - 9,3 €
- 1. 11. 2025 - 13,4 €
- 20. 10. 2025 - 10,72 €
- 8. 10. 2025 - 11 €
- 5. 10. 2025 - 10 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Krémovobiely koberec 60x110 cm Estilo – Universal
Rozmery
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 110 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Farba | Krémová |
| Krajina pôvodu | CN |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester |
| Dĺžka vlasu koberca | Stredný vlas |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Váha | 0.76 kg |
| Dĺžka | 110 cm |
| Spôsob výroby | Strojovo všívaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Kombinovaný |
| Produktový rad | Estilo |
| Vzor | Geometrické/štruktúrovaný |
| Dizajnový štýl | Škandinávsky |
| Kvalita | Extra/Back To School |
| Hustota | 1150 g/m² |
| Vlastnosť | Vhodné pre robotické vysávače/protišmykový |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávajte/bodové čistenie/utierajte vlhkou handričkou |
| Materiál zadnej strany | Polyester |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Výrobca | Universal |
Podobné produkty

Koberec BUTIK 354 krémový / hnedý
60×100 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec SOHO P113A S69 béžový
80×300 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec FD Sensi Branco Perla
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Lounge 0629 krémový kruh
S dlhým vlasom, v modernom štýle, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec PURE A769/AN15
140×190 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Eternity Pearl
120×170 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Arte Kornelia biely
80×200 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Ragolle Twilight 39001 2211
65×130 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Agnella Morphic Blooms sivý
133×190 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec BERBER 916 slonia kosť
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec BUTIK 321 krémový / hnedý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Lounge 0629 sivý
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Clasico 8927 béžový kruh
Orientálny, okrúhly, interiérový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Hanse Home Myk Olaf ivory / biely
80×150 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Na odoslanie o 1 týždeň
Béžový koberec House Nordic Menorca, ø 120 cm
⌀ 120 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Dostupné v 4 e-shopoch

Koberec BUTIK 351 krémový / sivý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Clasico 8927 krémový
120×170 cm, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Marble 71 mramor, svetlosivý
100×150 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec BERBER 9000 krémový fredzle berber marokánsky štvorec
120×120 cm, s dlhým vlasom, štvorcový
Na odoslanie o 5 dní
Metrážny koberec NELIA sivý
Metrážový, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec BUTIK 347 krémový / hnedý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec CASABLANCA WASHABLE 71511060 béžový / sivý
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec šnúrkový Balta ReDuce 28344 034 béžový
200×290 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Marvel Elegant
133×200 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Helix krémový kruh
Okrúhly, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec FLORA 50007 D9TD
57×90 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Koberec ETON PLUS béžový - Výpredaj
94×149 cm, s dlhým vlasom, jednofarebný
Skladom
Koberec Hanse Home Jute Braided Rangpur biely kruh
Tkaný, s dlhým vlasom, ručne tkaný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Balta Fiji 71181 060
133×195 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Koberec Wave I 160x230 cm
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, interiérový
Skladom
Koberec Milano 032 béžový / krémový
80×200 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Agnella Isfahan M Crotone Popiel
80×120 cm, behúň, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmoNajlepšie produkty od Bonami.sk

Béžový organizér do zásuvky s priehradkami Bigso Box of Sweden Drawer, 16,5 x 11 cm
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Hnedá sklenená váza Bloomingville Ingolf, výška 26 cm
Stolná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toaletná kefa s držiakom na toaletný papier Wenko Debar
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Rohožka z kokosového vlákna 75x45 cm - Hanse Home
45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Čierny kovový odkvapkávač 43x23,5 cm Radka – Orion
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Tmavohnedý drevený stojací rámček 19x24 cm Bellwood – Umbra
24×19 cm, drevený, v modernom štýle
Skladom
Antikoro sitko do drezu Metaltex, ø 7,5 cm
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dávkovač mydla bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc
Nástenný, s pumpičkou
Skladom
Digitálny budík Flip Click – Gingko
Digitálny, drevený
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Kuchynské poličky, plastový, kovový
Skladom







