Porovnajte ceny od 111,56 € do 122,3 € v 2 e-shopoch:
Deante Blur, nástenná vaňová batéria s otočným výtokom, 150 mm, chrómová, DEA-BQL_012M
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 111,56 € do 122,3 €:
História cien
- 2. 5. 2026 - 116,93 €
- 12. 4. 2026 - 116,93 €
- 29. 1. 2026 - 120,93 €
- 2. 5. 2026 - 111,56 €
- 12. 4. 2026 - 111,56 €
- 29. 1. 2026 - 120,93 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Vaňová batéria Blur má sklopný výtok, ktorý je zároveň funkčným prepínačom, ktorý umožňuje jednoduché prepínanie prúdu vody medzi výtokom a sprchovou hlavicou. Po zložení výtoku získame viac voľného priestoru pri kúpaní, čo zvyšuje komfort používania. Telo batérie je vyrobené z odolnej mosadze, ktorá zaručuje odolnosť proti korózii a dlhú životnosť. Batéria je vyhotovená v nadčasovom, lesklom chróme, ktorý dokonale ladí s rôznymi štýlmi kúpeľní. Výrobca: Deante Séria: Blur Typ: nástenná vaňová batéria Farba: chróm Spôsob inštalácie: Stena Akustická skupina [dB]: II (20 < x ≤ 30) Trieda prietoku [l/min]: A - 9,1-15 l/min Celková výška batérie [mm]: 133 Veľkosť keramickej hlavy: 35 Typ prevzdušňovača: Plast Veľkosť prevzdušňovača: M24 Pohyblivý/otočný výtok, ktorý je zároveň funkčným prepínačom Záruka [roky]: 7
Parametre
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
|---|---|
| Povrchová úprava | Chróm |
| Typ batérie | Jednoručná, páková |
| Trieda prietoku [l/min] | A ≤ 15 (9.1 - 15) |
| Acoustic group [db] | II (20 < x ≤ 30) |
| Spôsob inštalácie | Nástenná |
| Celková výška batérie [mm] | 133 |
| Typ výtoku | Otočná |
| Rozsah výtoku batérie [mm] | 180 |
| Veľkosť prevzdušňovača | M24 |
| Typ prevzdušňovača | Plastový |
| Typ prepínača | Keramický mechanický |
| Veľkosť keramickej kartuše | 35 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Výrobca | Deante |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Séria | Deante Blur |
| Typ | Batérie - pákové vaňové batérie |
Odporúčame

Vaňová batéria GROHE Precision Trend bez sprchového setu 150 mm chróm 34227002
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria Novaservis Metalia 58 Eco so sprchovacím setom 150 mm čierna 58020,5
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Alma voľne stojaca vaňová batéria, čierna - 75033-70
Dostupné v 3 e-shopoch

Vaňová batéria SAT DARK bez sprchového setu 150 mm chróm SATBSDA222CR
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Skladom
Mexen Cube termostatická vaňovo-sprchová batéria, chróm - 77910-00
Termostatická, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

Vaňová batéria SAT Vision bez sprchového setu 150 mm chróm SATBSVI222
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria Ceramia S-Line Pro bez sprchového setu 100 mm chróm SIKOBSLPRO22210
Nástenná 100 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Infinitio bez sprchového setu 150 mm chróm SATBSINF222
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňový automat 60 cm SAT Project chróm kov SATAVAPRO1
SkladomNajlepšie produkty od Heavenshop.sk

Gamma Gamma, multifunkčný oceľový drez 750x460x220 mm, grafitová, GMA-MS7546-BK
46×75 cm, s batériou, s odkvapkávačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Gamma Gamma, 1-komorový manuálny sifón pre granitové drezy s hranatým prepadom, chrómová, GMA-1M11ZCH
Granitový, okrúhlý, klasický
Skladom
Erga Sofia, okrúhle LED zrkadlo 70cm, 1610 lm, 3 farby svetla, ERG-V01-207-7070
70×70 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Rea Fresh, drezová batéria s výsuvnou výlevkou, čierna matná, REA-B9147
S výsuvnou sprchou
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rea Rea, univerzálna umývadlová odtoková zátka typu ClickClack, medená matná, REA-A5632
Skladom
Aqualine Aqualine, DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 600x1680 mm, čierna matná, ILR66B
Na odoslanie o 1 týždeň
Erga Paris, sprchová zástena Walk-In 120x200 cm, 8mm číre sklo, čierny profil, ERG-V02-PARIS-120x200-CL-BK
200×120 cm
Skladom
Erga Lily+, závesná WC misa 490x370x365mm, Rimless Tornado 2 + toaletné sedadlo s pomalým zatváraním, biela, ERG-V03-LILY-TO2-WH
365×37×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Mexen Emma, umývadlová batéria h-188, čierna matná, 71900-70
Ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Erga Sofia, okrúhle LED zrkadlo 80cm, 1840 lm, 3 farby svetla, ERG-V01-207-8080
80×80 cm, okrúhle, s osvetlením
Skladom
Mexen uzatvárateľná umývadlová výpusť guľatý, ClickClack, velká zátka, bez prepadu, čierna matná, 79910-70
Okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Apia, posuvné dvere do otvoru 115 x 190 cm, 6mm číre sklo, čierny profil, 845-115-000-70-00
190×115 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Mexen Lima, skladacie sprchové dvere do otvoru 90 x 190 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 856-090-000-01-00
190×90 cm, skladacia, jednokrídlová
Skladom
Mexen Lima, skladacie sprchové dvere do otvoru 70 x 190 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 856-070-000-01-00
190×70 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Mexen Lima, skladacie sprchové dvere do otvoru 95 x 190 cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, 856-095-000-01-00
190×95 cm, skladacia, ľavé
Skladom
Mexen Lima, skladacie sprchové dvere do otvoru 80 x 190 cm, 6mm číre sklo, čierny profil, 856-080-000-70-00
190×80 cm, skladacia, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Gamma Gamma, 1-komorový manuálny sifón pre granitové drezy s hranatým prepadom, čierna matná, GMA-1M11ZBKLB
Granitový, okrúhlý, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
Gamma Universe, univerzálna plastová výlevka 50x34x31 cm + sifón, 1-komorová, béžová, GMA-KGK50-B
34×31 cm, keramický, s odkvapkávačom
Skladom


