Porovnajte ceny od 125,3 € do 137,39 € v 2 e-shopoch:
Deante Blur, nástenná vaňová batéria s otočným výtokom, 150 mm, grafitová, DEA-BQL_D12M
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 125,3 € do 137,39 €:
História cien
- 27. 4. 2026 - 131,35 €
- 12. 4. 2026 - 131,35 €
- 31. 3. 2026 - 139 €
- 27. 4. 2026 - 125,3 €
- 12. 4. 2026 - 125,3 €
- 31. 3. 2026 - 139 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Vaňová batéria Blur má sklopný výtok, ktorý slúži aj ako prepínač funkcií, čo vám umožňuje jednoducho prepínať prúd vody medzi výtokom a sprchovou hlavicou. Vďaka skladaciemu dizajnu máme po zložení k dispozícii viac miesta pri kúpaní, čo sa premieta do vyššieho komfortu používania. Telo batérie je vyrobené z odolnej mosadze, čo zaisťuje jej trvanlivosť a odolnosť proti korózii. Batéria je vyhotovená v pôvodnej farbe Titanium, čo jej dodáva jedinečný charakter. Výrobca: Deante Séria: Blur Typ: nástenná vaňová batéria Farba: grafitová Spôsob inštalácie: Stena Akustická skupina [dB]: II (20 < x ≤ 30) Trieda prietoku [l/min]: A - 9,1-15 l/min Celková výška batérie [mm]: 133 Veľkosť keramickej hlavy: 35 Typ prevzdušňovača: Plast Veľkosť prevzdušňovača: M24 Pohyblivý/otočný výtok, ktorý je zároveň funkčným prepínačom Záruka [roky]: 7
Parametre
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
|---|---|
| Typ batérie | Jednoručná, páková |
| Trieda prietoku [l/min] | A ≤ 15 (9.1 - 15) |
| Acoustic group [db] | II (20 < x ≤ 30) |
| Spôsob inštalácie | Nástenná |
| Celková výška batérie [mm] | 133 |
| Typ výtoku | Otočná |
| Rozsah výtoku batérie [mm] | 180 |
| Veľkosť prevzdušňovača | M24 |
| Typ prevzdušňovača | Plastový |
| Typ prepínača | Keramický mechanický |
| Veľkosť keramickej kartuše | 35 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Výrobca | Deante |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Séria | Deante Blur |
| Typ | Batérie - pákové vaňové batérie |
Odporúčame

Vaňová batéria GROHE Precision Trend bez sprchového setu 150 mm chróm 34227002
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mexen Cube termostatická vaňovo-sprchová batéria, chróm - 77910-00
Termostatická, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

Mexen Alma voľne stojaca vaňová batéria, čierna - 75033-70
Dostupné v 3 e-shopoch

Vaňová batéria Hansgrohe Talis E bez sprchového setu 150 mm matná biela 71740700
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT Infinitio bez sprchového setu 150 mm chróm SATBSINF222
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
Vaňová batéria SAT Aurum bez sprchového setu 150 mm brúsená rose gold SATBAUR222BRG
Nástenná 150 mm, páková
Skladom
Vaňová batéria Novaservis Metalia 58 Eco so sprchovacím setom 150 mm čierna 58020,5
Nástenná 150 mm, páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vaňová batéria SAT DARK bez sprchového setu PVD Gun Metal SATBSDA222
Termostatická, nástenná 100 mm, nástenná 150 mm
Skladom
Vaňová batéria SAT DARK bez sprchového setu 150 mm chróm SATBSDA222CR
Termostatická, nástenná 150 mm, chrómová
Skladom
Vaňová batéria SAT Vision bez sprchového setu 150 mm chróm SATBSVI222
Nástenná 150 mm, chrómová, páková
Skladom
Mexen Cube termostatická batéria vaňová, chróm - 77360-00
Termostatická, chrómová
Dostupné v 2 e-shopoch






