Porovnajte ceny od 61 € do 69,74 € v 3 e-shopoch:
Béžový behúň 80x240 cm Chappe Beige – Elle Decoration
Rozmery 80×240 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 61 € do 69,74 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 4,73 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 11. 5. 2026 - 65,73 €
- 8. 5. 2026 - 65,73 €
- 29. 4. 2026 - 68,06 €
- 17. 4. 2026 - 64,66 €
- 10. 4. 2026 - 63,53 €
- 16. 3. 2026 - 59,37 €
- 6. 2. 2026 - 69,74 €
- 26. 1. 2026 - 59,37 €
- 19. 12. 2025 - 69,74 €
- 8. 12. 2025 - 59,37 €
- 5. 12. 2025 - 60,87 €
- 27. 11. 2025 - 61,37 €
- 11. 11. 2025 - 62,87 €
- 7. 11. 2025 - 63,87 €
- 1. 11. 2025 - 64,37 €
- 20. 10. 2025 - 61,67 €
- 11. 5. 2026 - 61 €
- 8. 5. 2026 - 61 €
- 29. 4. 2026 - 66,44 €
- 17. 4. 2026 - 57,8 €
- 10. 4. 2026 - 54,4 €
- 16. 3. 2026 - 49 €
- 6. 2. 2026 - 69,74 €
- 26. 1. 2026 - 49 €
- 19. 12. 2025 - 69,74 €
- 8. 12. 2025 - 49 €
- 5. 12. 2025 - 52 €
- 27. 11. 2025 - 53 €
- 11. 11. 2025 - 56 €
- 7. 11. 2025 - 58 €
- 1. 11. 2025 - 59 €
- 20. 10. 2025 - 53,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Béžový behúň 80x240 cm Chappe Beige – Elle Decoration
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 240 cm |
Parametre
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný |
| Typ | Behúň |
| Farba | Béžová |
| Krajina pôvodu | EG |
| Zloženie a druh materiálu | Polyester |
| Hrúbka | 1.8 cm |
| Dĺžka vlasu koberca | Stredný vlas |
| Tvar | Behúň |
| Váha | 3.2 kg |
| Dĺžka | 240 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Spôsob výroby | Strojovo všívaný |
| Typ zakončenia | Obšité okraje |
| Typ vlasu | Strih (kombinovaný) |
| Produktový rad | Gallery |
| Vzor | Geometrické/štruktúrovaný |
| Dizajnový štýl | Moderný/škandinávsky |
| Kvalita | Premium |
| Hustota | 1600 g/m² |
| Hustota materiálu | Nízka |
| Vlastnosť | Vhodné pre robotické vysávače/vhodný na podlahové kúrenie |
| Starostlivosť | Pravidelne vysávajte/utierajte vlhkou handričkou/čistite penovým prípravkom určeným pre tento typ produktu |
| Materiál zadnej strany | Latex |
| Špecifikácia materiálu | 100% polyester |
| Výrobca | Elle Decoration |
Podobné produkty

Béžový behúň 80x240 cm Pigment Beige – Elle Decoration
80×240 cm, behúň, s dlhým vlasom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Béžový koberec 120x170 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
120×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Šnúrkový obojstranný koberec Brussels 205631/11020 sivý / grafitový kruh
Tkaný, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec FD Lida Corin mätový
80×150 cm, tkaný, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Metrážny koberec CASABLANCA LOOP svetlosivý
Metrážový, interiérový, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec LUMIERE béžový
50×60 cm, s dlhým vlasom, bavlnený
Na odoslanie o 6 dní
Koberec ENIGMA 06
80×150 cm, v modernom štýle, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Helix geometrický, béžový kruh
Okrúhly, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Metrážny koberec CASABLANCA LOOP hnedý
Metrážový, interiérový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Agnella Isfahan Nasto popolový kruh
S krátkym vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Béžový okrúhly koberec ø 160 cm Panglao New York Taupe – Elle Decoration
⌀ 160 cm, s dlhým vlasom, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec Helix geometrický, sivý kruh
S dlhým vlasom, v modernom štýle, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec GOLDEN SHRNIK NA37F HBM krémový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Modern ART 3D sivý kruh
⌀ 80 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec / behúň FLEX 19236/P01
67×250 cm, tkaný, behúň
Na odoslanie o 6 dní
Koberec Elle Decoration New York Panglao taupe kruh
V modernom štýle, interiérový, syntetický
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Obojstranný koberec DuoRug 5739 červený
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Miovani čierny
160×230 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Obojstranný koberec DuoRug 5739 zelený
80×150 cm, vonkajší, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec ALLURE 8752 sivý / zlatý
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Alex moderný
100×140 cm, s dlhým vlasom, bavlnený
Na odoslanie o 1 týždeň
Obojstranný koberec DuoRug 5739 sivý
Vonkajší, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec Silence I 160x230 cm
Tkaný, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Koberec Muse MU13 oranžový Retro
80×150 cm, s dlhým vlasom, v retro štýle
Na odoslanie o 5 dní
Behúň FASHION 32009/120 krémový / béžový
Tkaný, behúň, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec 170x120 cm Muse - Asiatic Carpets
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Skladom
Koberec GOLDEN SHRNIK NA37G HBJ krémový
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec FUSION 0807 krémový / bordový
80×150 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Hanse Home Jute Braided Rangpur naturálny / hnedý ovál
160×230 cm, tkaný, ručne tkaný
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Koberec Elle Decoration New York Panglao svetlosivý kruh
V modernom štýle, interiérový, syntetický
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Koberec LIRA E1482 Listy štrukturálny, glamour - sivý
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Koberec Adana J5757 abstraktný, sivý / béžový
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníNajlepšie produkty od Bonami.sk

Krémový detský koberec 160x235 cm Funny Dots – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Krémový detský koberec 120x170 cm Funny Dots – Hanse Home
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Plastovo-bambusový box na vreckovky Rotello - Wenko
Na vreckovky
Skladom
Béžový detský koberec 160x235 cm Animal Park – Hanse Home
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Matne čierny oceľový stojan na toaletný papier Rivalta – Wenko
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samodržiace plastové háčiky v súprave 2 ks v lesklej striebornej farbe Vacuum-Loc – Wenko
Nástenný, prísavkový
Skladom
Samodržiaci háčik z nerezovej ocele Celano - Wenko
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Zelená vitrína z jedľového dreva 13,5x80 cm Hazem – Bloomingville
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Oceľová roztiahnuteľná dvojitá garniža 213 - 365 cm Twilight – Umbra
Kovová
Skladom
Biely plastový odpadkový kôš 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pekáč z liatiny 26x26 cm Litina – Orion
S vekom, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kuchynská rohová polica Wenko Lou, 30 x 33 cm
33×30×11 cm, rohová, v modernom štýle
Skladom
Samodržiaca rohová polička Wenko Vacuum-Loc, nosnosť až 33 kg
9×31×22 cm, rohová
Skladom
Plastové dózy v súprave 24 ks na potraviny Fresco – Hermia
Na potraviny, plastová, v sadách
Skladom
Miska na mydlo bez nutnosti vŕtania Wenko Vacuum-Loc, až 33g
Nástenná
Skladom
Závesný oceľový košík – Metaltex
Plastový, kusový
Skladom
Matne čierna keramická WC kefa Badi – Wenko
Keramická
Skladom








