



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Bielo-modrý prešívaný pléd 220x230 cm Lucie Floral Frill – Catherine Lansfield
| Šírka: | 220 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 230 cm |
| Krajina pôvodu | PK |
|---|---|
| Zloženie a druh materiálu | Polybavlna |
| Vlastnosti plédov cez posteľ | Prešívaný |
| Váha | 0 kg |
| Rozmer | 220x230 |
| Dĺžka | 230 cm |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Produktový rad | Lucie Floral Frill |
| Vzor | Kvetiny/kocky |
| Kvalita | Basic |
| Starostlivosť | Perte na 40 stupňov/možno prať v práčke/vhodné do sušičky/nepoužívajte chemické bielidlo |
| Špecifikácia materiálu | 48% Bavlna/52% Polyester |
| Farba | Biela/modrá |
| Výrobca | Catherine Lansfield |
Používateľské recenzie
Toto je štýl, ktorý sa mi páči, a za výhodnú cenu. Odporúčam ho.

220×240 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
170×210 cm, na dvojlôžko, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
140×220 cm, na jednolôžko, výška
Skladom
140×200 cm, na jednolôžko
SkladomDoprava zadarmo

220×240 cm, na dvojlôžko, priemer
Skladom
220×240 cm, na dvojlôžko, výška
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň

Na jednolôžko, na dvojlôžko, saténový
Doprava zadarmo
220×240 cm, na dvojlôžko
Na odoslanie o 1 deň
Na jednolôžko, bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
Na dvojlôžko
Na odoslanie o 3 dni
220×240 cm
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
200×220 cm, na dvojlôžko
Na odoslanie o 1 deň
Bavlnený
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, na jednolôžko
SkladomDoprava zadarmo
220×240 cm, bavlnený, na dvojlôžko
Skladom
220×240 cm, na dvojlôžko, výška
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom

200×220 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň

140×200 cm, na jednolôžko
SkladomDoprava zadarmo
230×260 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
220×240 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
220×240 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
140×200 cm, na jednolôžko
SkladomDoprava zadarmo
140×200 cm, na jednolôžko, bavlnený
Skladom
200×220 cm, na dvojlôžko

200×220 cm, na dvojlôžko
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Na jednolôžko
SkladomDoprava zadarmo
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastový, kusový
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
Na vreckovky
Skladom
28×42 cm, drevený, v dekore orech
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
108×50×26 cm, kovový, závesný
Skladom
Silikónová
Skladom
150×60 cm, nástenné, v industriálnom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovová
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×13×50 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo

132×240 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom