


Rozmery 45×45 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 10,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vianočná dekoračná obliečka na vankúš s rozmermi 45 × 45 cm prinesie do interiéru veselý a čarovný sviatočný nádych. Farba: strieborná s aplikáciou dvoch škriatkov a červeným nápisom Merry Christmas. Vyrobená je zo 100 % polyesteru s gramážou 200 GSM, vďaka čomu je odolná a príjemná na dotyk. Prednú stranu zdobí aplikácia so škriatkami, ktorých biele brady z hebkého kožušinového materiálu vytvárajú atraktívny 3D efekt. Skrytý zips umiestnený na boku zabezpečuje pohodlné používanie a čistý vzhľad.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Vianočný |
| Farba | Sivá |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571744715 |
| Hustota látky | 200 GSM |
| Materiál | Polyester, Gobelín |
| Rozmery | 45 x 45 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

Dekoračný, antialergický, bavlnený
Skladom
38×40 cm, na spanie, dekoračný
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
40×40 cm, dekoračný, bavlnený
Skladom
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, štvorcový, fotovankúše
Skladom
Dekoračný, bavlnený, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň

45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
60×60 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
40×40 cm, dekoračný, bavlnený

Na spanie, klinový, okrúhly
Skladom
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, bavlnený
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, antialergický, vianočný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dekoračný, bavlnený, štvorcový
Skladom
Na spanie, dekoračný, bavlnený
Skladom
45×45 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
40×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
40×40 cm, dekoračný, vianočný

45×90 cm, na spanie, dekoračný
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, vianočný, bavlnený
Na odoslanie o 5 dní
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, dekoračný, vianočný
Skladom
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom