


Rozmery 58×88×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu: Veľkosť: 169,5 x 88 cm Výška: 58 cm Hĺbka: 45 cm Inštalácia: Montáž na stenu Materiál: sanitárny akrylát Farba: lesklá biela Povrchová úprava: Chrómová Prepadový otvor: Áno Otvor pre batériu: Nie Súprava obsahuje sifón a odtokovú zátku Click-Clack Odolnosť voči strate farby a UV žiareniu
| Šírka: | 88 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Výška: | 58 cm |
| Tvar | Oválne |
|---|---|
| Umiestnenie | Voľne stojaca, K stene |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Povrch | Lesklý |
| Odtokový otvor | V strede |
| Prepad | Áno |
| Farba sifónu | Chrómová |
| Ean | 5905315507341 |
| Dĺžka (mm) | 1700 |
| Výška (mm) | 580 |
| Šírka (mm) | 880 |
| Séria | Mexen Bruna |
| Typ | Vane - voľne stojace |
| Montáž | Ku stene |
| Výrobca | Mexen |

170×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
160×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
120×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
170×70 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
70×170 cm, akrylátová, obdĺžniková
Skladom
140×70 cm, obdĺžniková, zo smaltovanej ocele
Skladom