Porovnajte ceny od 427 € do 569 € v 4 e-shopoch:
SkladomDoprava zadarmo14 dní na vrátenie
SkladomDoručenie od 24 €14 dní na vrátenie
Doprava zadarmoNa odoslanie o 5 dní14 dní na vrátenie
Doprava zadarmoNa odoslanie o 2 týždne14 dní na vrátenie
Rozmery 252×90×219 cm
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 427 € do 569 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 44,24 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyDostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
97 x 219 x 251,5 cm
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 219 cm |
| Výška: | 252 cm |
| Zábrana | Ano |
|---|---|
| Set | Bez matraca |
| Multifunkčné | Ano |
| Materiál | Drevené |
| Šmýkačka | Ano |
| Povrchová úprava | Mat |
| Farba | Biela |
| Výrobca | BMS |

154×97×195 cm, s prístelkou, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
154×97×195 cm, s prístelkou, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
154×97×205 cm, s prístelkou, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
154×97×206 cm, s úložným priestorom, s prístelkou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo