


Rozmery 45×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Zamatová vianočná obliečka na vankúš s ozdobnou potlačou a lemovaním s rozmermi 45 × 45 cm je vyrobená z kvalitnej látky s gramážou 200 GSM. Farba: viacfarebná. Materiál tvorí 100 % polyester, ktorý je príjemný na dotyk, odolný a praktický na údržbu.
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 45 cm |
| Vnútorná výplň | Polyester |
|---|---|
| Materiál poťahu | Polyester |
| Tvar | Štvorcové |
| Typ | Dekoračný |
| Motív | Vianočný |
| Farba | Zelená |
| Počet v balení | 1 ks |
| Plu kód | 03571744210 |
| Hustota látky | 200 GSM |
| Materiál | Polyester, Zamat |
| Rozmery | 45 x 45 cm |
| Výrobca | EUROFIRANY |

45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s poťahom z polyesteru
Skladom
60×60 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
Dekoračný, s výplňou z polyesteru, s poťahom z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
50×50 cm, na spanie, dekoračný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
50×50 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
45×8 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×8 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Skladom
45×45 cm, dekoračný, s výplňou z polyesteru
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
Dekoračný, bavlnený, štvorcový
Skladom
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Na odoslanie o 1 deň
45×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
50×10 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
50×50 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×45 cm, dekoračný, vianočný
Na odoslanie o 1 deň
30×40 cm, dekoračný, antialergický
Skladom
40×10 cm, na spanie, dekoračný
Skladom
38×38 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na spanie, dekoračný, štvorcový
Skladom
38×38 cm, dekoračný, bavlnený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dekoračný, štvorcový, fotovankúše
Skladom
Dekoračný, s poťahom z polyesteru, štvorcový
Skladom
Dekoračný, antialergický, s výplňou z polyesteru
Skladom