










Rozmery 65×60×48 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Séria WAVE 3D model ÁNO Rozmer 60x65x48 cm Šírka 600 mm Výška 650 mm Hĺbka 480 mm Farba Biela, Hnedá Dekor Dub Collingwood Možnosti farebného prevedenia Podľa vzorkovníka Materiál MDF/lamino Inštalácia Závesné na stenu Typ skrinky Zásuvky Typ umývadla Klasické umývadlo Výbava Automatické dovretie Balenie neobsahuje Umývadlo Hmotnosť / ks 14.0 kg Balenie 1 ks EAN 8590913113130 Taric 94036090 Záruka 2 roky Vysvetlivky Automatické dovretie Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie. Prospekt
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 48 cm |
| Výška: | 65 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ | S umývadlom, Pod umývadlo |
| Dekor | Dub |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Série | WAVE |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x65x48 cm |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| 3d model | ÁNO |
| Ean | 8590913113130 |
| Umývadlo je súčasťou balenia | Nie |
| Šírka (mm) | 600 |
| Hĺbka (mm) | 480 |
| Výška (mm) | 650 |
| Séria | Sapho Wave |
| Výrobca | Sapho |

60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
50×59×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
50×59×45 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
40×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom
73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
45×80×30 cm, s umývadlom, matná
Skladom
50×79×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
60×46 cm, s umývadlom, matná
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
40×40×22 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
39×60×22 cm, s umývadlom, matná
Skladom