


Rozmery 81×43 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Premeňte detskú izbu na záchranársku centrálu s touto parádnou šmykľavkou! Jej dizajn s motívmi populárnej L abkovej patroly okamžite vtiahne malých dobrodruhov do sveta ich hrdinov. Vďaka tomu sa deti budú cítiť ako skutoční členovia statočného tímu a zažijú veľa zábavy. S dĺžkou 140 cm je ideálny pre malých objaviteľov. Pestré prevedenie šmykľavky zaručene upúta pozornosť a podnieti k aktívnej hre. Technické informácie:. Výška: 81 cm Šírka: 43 cm Dĺžka: 148 cm Max. záťaž: 50 kg Materiál: plast
| Šírka: | 43 cm |
|---|---|
| Výška: | 81 cm |
| Farba | Modrá |
|---|---|
| 1. balík | 30 x 46 x 136 cm, 5 kg |
| Dĺžka šmykľavky | 1,4 m |
| Hmotnosť | 5,1 kg |
| Nástupná výška šmykľavky | 0,8 m |
| Nosnosť | 50 kg |
| Stav tovaru | Nové |
| Vonkajšia šírka šmykľavky | 43 cm |
| Výrobca | Mochtoys |

225×315 cm
Na odoslanie o 1 deňDoprava zadarmo

282×310 cm, priemer
Na odoslanie o 1 deňDoprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 deň
272×389 cm, priemer
Na odoslanie o 1 deňDoprava zadarmo
272×396 cm, priemer
Na odoslanie o 1 deňDoprava zadarmo


110×84 cm, priemer
Na odoslanie o 1 deň
110×84 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deň
272×370 cm, priemer
Na odoslanie o 1 deňDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo
Priemer
Na odoslanie o 1 deň

92×115 cm, priemer
Na odoslanie o 1 deň
75×40 cm, priemer
Na odoslanie o 5 dní
261×184 cm, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Dostupné v 2 e-shopoch
Doprava zadarmo