Porovnajte ceny od 88 € do 89 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 3x20W, 4000K, G066-CP, zlatá lesklá, OSW-08699
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 88 € do 89 €:
Popis produktu
Toolight, LED závesné svietidlo 3x20W, 4000K, G066-CP, zlatá lesklá, OSW-08699 Technické údaje: Výrobca: Toolight Typ svietidla: Závesné / stropné svietidlo Farba: Zlatá lesklá Materiál: kov / plast Zdroj svetla: Integrovaný LED modul Farba svetla: Neutrálna (4000K) Výkon: 60W Napätie: až 240V (nie je potrebný transformátor) Dĺžka kábla: až 90 cm (nastaviteľná) Trieda tesnenia: IP20 Certifikáty: CE, RoHS Vrátane svetelného zdroja Vlastnosti produktu: Špirálové zloženie vzájomne prepojených krúžkov Lesklý zlatý povrch s moderným leskom Integrovaný LED modul – 4000K neutrálne svetlo Nastaviteľná dĺžka pre flexibilnú montáž Jednoduchá inštalácia – vrátane upevňovacej súpravy Svetelný zdroj súčasťou balenia – pripravený na inštaláciu Výhody produktu: Moderný tvar – dekoratívny akcent v miestnosti Neutrálne osvetlenie – ideálne na každodenné použitie Zlaté detaily – elegancia v modernom glamour štýle Vysoká kvalita spracovania – odolnosť a estetika Ideálne sa hodí do obývacej izby, jedálne, nad stôl alebo do úžitkových priestorov
Parametre
| Umiestnenie | Do kuchyne |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Farba | Biela |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Vypínač |
| Tvar | Atypické |
| Kód výrobcu | OSW-08699 |
| Typ lampy | G066-CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Dĺžka kábla | 900 |
| Materiál konštrukcie | Kov, plast |
| Svetlosť | 4001 - 4500 lm |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Neutrálna |
| Farba svetla (k) | 4000K |
| Energetická trieda | A - G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Napájanie | 60W |
| Ean | 5906366011733 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Výška (mm) | 260 |
| Šírka (mm) | 405 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
| Dĺžka (mm) | 1185 |
Podobné produkty

Toolight Toolight, závesné svietidlo 4xG9 APP1665-4CP, zlatá-biela, OSW-05706
Do kuchyne, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED stropné svietidlo, neutrálne svetlo 4000K, 32W, APP1601-CP, zlatá lesklá, OSW-05478
LED, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rabalux 72249 - Luster na lanku KIARA 6xE27/35W/230V zlatá
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Paris, 6x číre sklenené tienidlo, W/G, O
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Toolight - LED závesné svietidlo APP814-CP + diaľkové ovládanie, čierna, OSW-04025
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesne svietidlo Cannes, 1x číre sklenené tienidlo (fi 25 cm), G
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Toolight - LED závesná lampa APP795-CP, chrómová, OSW-05501
LED, kovový, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Vienna, 5x biele sklenené tienidlo, c, o
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 12W, 4000K, 1000lm, APP1690-1PC B, zlatá, OSW-04370
LED, v modernom štýle, japandi
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesne svietidlo Cannes, 1x číre sklenené tienidlo (fi 20 cm), G
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Inteligentné závesné svietidlo oceľ s tienidlom 35 cm biele vrátane 2 WiFi A60 - Blitz
Kovový, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Toolight - LED závesné svietidlo APP794-CP + diaľkové ovládanie, zlatá, OSW-04021
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Rea, ZÁVESNÉ STROPNÉ SVIETIDLO G152-2CP GOLD, OSW-04708
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight - LED závesné svietidlo APP807-CP, biela, OSW-09883
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Paris, 6x číre sklenené tienidlo, CH
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Florence, 4x biele sklenené tienidlo, ch
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Dizajnové závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňový stmievač - Danisha
LED, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Toolight - Stropné svietidlo G9 25W APP907-20CP, OSW-03569
Krištáľový, sklenený, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Arche, 2x biele kovové tienidlo, o
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Toolight - Nastaviteľná stropná lampa dvojramenná 4xE27 60W APP479-4C, zlatá, OSW-00611
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Florence, 6x biele sklenené tienidlo, W/G, O
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Florence, 6x biele sklenené tienidlo, g/be
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Toolight Toolight, závesné LED svietidlo 20x20cm, 9W, 3000K, LHJ057-CP1, biela-zlatá matná, OSW-60030
LED, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Pastelo, 3x zlaté kovové tienidlo, b
Drevený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Arena, 1x čierne plastové tienidlo, (biely plast), (fi 35 cm)
V modernom štýle, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Akustický panel SATELLITE, stropný, Ø 780 mm, šedá
Do kuchyne, zapínaný vypínačom, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Prisadený luster TANGO 3xE27/15W/230V biela
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Boho Spider, 2x jutové/biele textilné tienidlo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Indigo, 2x textilné tienidlo (mix 6 farieb), b
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, závesné svietidlo 1xE27 APP1179-1CP, zlatá, OSW-40016
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED stropné svietidlo 200cm, 48W, 4000K, APP1697-CP, zlatá matná, OSW-07893
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toolight Toolight, LED závesné osvetlenie 22W, 4000K, 1540lm, G014-1CP, biela-zlatá, OSW-06361
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň





