Porovnajte ceny od 78 € do 79 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, závesné LED svietidlo, 60W, 4000K, 4200lm, G077-3CPR, zlatá, OSW-08651
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 78 € do 79 €:
Popis produktu
Toolight, závesné LED svietidlo, 60W, 4000K, 4200lm, G077-3CPR, zlatá lesklá, OSW-08651 Technické údaje: Výrobca: Toolight Typ svietidla: stropné - závesné Farba: zlatá lesklá Materiál: kov + plast Napájanie: sieť ~220V - ~240V Rozmery jedného svietidla: 36 x 16 cm Priemer mriežky: 25 cm Svetelný zdroj: Integrovaná LED dióda Farba svetla: Neutrálna (4000 K) Výkon: 60W Svetelný tok: 4200 lm Dĺžka kábla: 900 mm (nastaviteľná) Trieda tesnenia: IP20 Elegantná zlatá povrchová úprava – prestížny vzhľad v každom interiéri Tri najmodernejšie LED moduly – pre pôsobivú prezentáciu na stole alebo ostrovčeku Vysoký výkon a jas – až 4200 lm svetla pri 60 W Integrovaný zdroj svetla – nie je potrebné meniť žiarovky 4000K neutrálna farba – príjemné svetlo pre každodenné použitie Nastavenie dĺžky kábla – flexibilná inštalácia v rôznych priestoroch Pevná kovová a plastová konštrukcia – dlhoročná životnosť
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Tvar | Atypické |
| Farba | Biela |
| Kód výrobcu | OSW-08651 |
| Typ lampy | G077-3CPR |
| Typ svietidla | Závesná |
| Dĺžka kábla | 900 |
| Materiál konštrukcie | Kov, plast |
| Svetlosť | 4001 - 4500 lm |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Neutrálna |
| Farba svetla (k) | 4000K |
| Energetická trieda | A - G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Napájanie | 60W |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky |
| Ean | 5906366011849 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Šírka (mm) | 165 |
| Výška (mm) | 370 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
| Dĺžka (mm) | 1295 |
Podobné produkty

Toolight Toolight, LED závesné svietidlo G082-3CPR, zlatá, OSW-09741
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Toolight Toolight, LED závesné osvetlenie 50cm, G037-CP, zlatá lesklá, OSW-06304
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné osvetlenie 33W, 3000K, 3500lm, LHJ093-3CP, zlatá lesklá, OSW-50066
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 3x 20x28cm, 60W, 4000K, 4200lm, G064-3CPR, zlatá lesklá, OSW-08696
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Florence, 3x biele sklenené tienidlo, b/ch, UI
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 3x20W, 4000K, 4200lm, G072-3CPR, zlatá, OSW-08664
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED krištáľové závesné svietidlo, 7W, 4000K, 500lm, G114-1CP, zlatá, OSW-09709
Krištáľový, do kuchyne, LED
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight - Stropné svietidlo 1xE27 60W APP472-1CP, zlatá, OSW-00650
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Florence, 3x biele sklenené tienidlo, b/g, UI
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Florence, 3x biele sklenené tienidlo, b, UI
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Toolight Toolight, stropné svietidlo 1xE27 APP1216-1CP, zlatá-biela, OSW-40091
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, stropné svietidlo 4xG9 APP1200-CP, zlatá-biela, OSW-04590
Kovový, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné osvetlenie, 18W, 4000K, APP1555-CP, zlatá lesklá, OSW-05664
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Florence, 2x biele sklenené tienidlo, b/g, UI
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 25x30cm, 24W, 4000K, G076-1CP, zlatá lesklá, OSW-08650
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, Stropné svietidlo 1xE27 APP1017-1CP, zlatá, OSW-07557
Kovový, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo G176-3CP, zlatá lesklá, OSW-07820
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo, 11W, 3000K, LHJ092-1CP, zlatá lesklá, OSW-60041
LED, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Florence, 2x biele sklenené tienidlo, b, UI
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Florence Spider, 3x biele sklenené tienidlo, b, U
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Toolight Toolight, závesné svietidlo 3xE14 APP1091-3CP, zlatá, OSW-04407
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, stropné osvetlenie 1xE27 G111-1W, čierna, OSW-09736
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight - Sklenená závesná lampa E27 60W APP473-1CP, biela-zlatá, OSW-00605
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Florence, 2x biele sklenené tienidlo, b/ch, UI
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, Stropná lampa visiaca sklenená guľa 1xE27 APP430-1CP, zlatá-biela, OSW-01560
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Florence Spider, 3x biele sklenené tienidlo, b/g, U
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Toolight Toolight, závesné svietidlo 4xG9 APP639-4CP, zlatá, OSW-05690
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, závesné stropné svietidlo 1xE27 APP429-1CP, zlatá lesklá, OSW-00901
Sklenený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo + diaľkový ovládač 60W APP386-CP, zlatá, OSW-06902
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Florence Spider, 3x biele sklenené tienidlo, b/ch, U
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Toolight Toolight, závesné svietidlo 3xE14 APP1090-3 CP, biela-zlatá, OSW-04406
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Priemyselné závesné svietidlo zlaté s mriežkou 3-svetlo - Carcass
Kovový, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom







