Porovnajte ceny od 209 € do 253 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, sklenené závesné svietidlo 60cm, 8xE14, APP1779-CP, zlatá, OSW-03629
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 209 € do 253 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 22 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 25. 4. 2026 - 231 €
- 3. 4. 2026 - 231 €
- 25. 4. 2026 - 209 €
- 3. 4. 2026 - 209 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Toolight, sklenené závesné svietidlo 60cm, 8xE14, APP1779-CP, zlatá, OSW-03629 Technické údaje: Značka: Toolight Typ svietidla: Závesné – stropné svietidlo Farba: Zlatá Materiál: sklo, kov Napätie: 230V (nie je potrebný transformátor) Výkon: 18W Závit: E14 x 8 Trieda tesnenia: IP20 Certifikáty: CE, RoHS Vlastnosti produktu: Okrúhle, priehľadné tienidlo vyrobené z dekoratívnych sklenených panelov Zlatá povrchová úprava a ozdobná retiazka Závity E14 – možnosť výberu žiaroviek podľa vašich potrieb Odolné materiály: sklo + kov Vlastná montáž lamp – montážna súprava súčasťou balenia Žiarovky nie sú súčasťou balenia Výhody produktu: Výrazný dizajn – pútavý a vytvára elegantnú atmosféru Glamour štýl a klasika – ideálne pre luxusné interiéry Možnosť personalizácie osvetlenia – výber farby a intenzity svetla Vysoko kvalitné spracovanie – odolnosť a estetika Ideálne do jedálne, obývačky, chodby, stolovej dosky alebo prestížnych komerčných priestorov
Parametre
| Hlavný materiál | Sklo |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do kuchyne |
| Tienidlo | S tienidlom |
| Tvar | Okrúhle |
| Farba | Biela |
| Kód výrobcu | OSW-03629 |
| Typ lampy | APP1779-CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Séria svietidiel | Glamour |
| Dĺžka kábla | 800 |
| Materiál konštrukcie | Sklo, kov |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | 8 a viac |
| Použitý závit | E14 |
| Farba svetla | Záleží od žiarovky |
| Energetická trieda | A |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | 40W |
| Napájanie | 40W |
| Ean | 5906366010255 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Výška (mm) | 200 |
| Šírka (mm) | 600 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
Odporúčame

Brilagi - LED stmievateľný závesný luster na lanku FALCON II LED/99W/230V pr. 60 cm biela + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku MARTI 3xE27/15W/230V béžová/zlatá
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku GALAXY 1xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľný luster na lanku TWISTER LED/60W/230V 3000-6000K béžová+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster na lanku COSMOWAVE LED/70W/230V čierna + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Závesný luster AIDA na lanku, 3× E27 (max. 60 W), 230 V, priemer 25 cm, dub
Drevený, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku HELEN 1xE27/15W/230V biela
Zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Luster na reťazi ECLIPSE 10xE14/10W/230V 78x28 cm zlatý
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Rabalux 72249 - Luster na lanku KIARA 6xE27/35W/230V zlatá
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo na lanku LAVA 1xG9/8W/230V bronzová/dymová béžová
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo v medenej farbe s kovovým tienidlom ø 30 cm Muba – Opviq lights
Do kuchyne, kovový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch

Brilagi - Prisadený luster ECLIPSE 7xE14/10W/230V pr. 48 cm zlatý
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 33378 - LED Luster na lanku TOWNSHEND 4xE27/4W/230V 2200K béžová/čierna
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný prisadený luster TWIST LED/125W/230V 3000-6500K + DO
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľný luster na lanku TWISTER LED/75W/230V pr. 70 cm čierna +DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Zuma Line 20026P-GD - LED Luster na lanku FERMI LED/50W/230V 3000/4000/6000K
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilo - Luster na lanku WAKTU 3xE27/60W/230V kaučukovník
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - stmievateľný LED luster na lanku FALCON SLIM LED/68W/230V, priemer 50 cm, čierna, s diaľkovým ovládaním
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku KARADON 3xGU10/30W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Prisadený luster FRED 3xE27/60W/230V, priemer 59 cm, bronzový
V rustikálnom štýle, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Závesný luster na lanku LAVA 1xG9/8W/230V béžová/dymová béžová
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľný závesný luster na lanku TWISTER LED/48W/230V pr. 50 cm čierna +DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľný závesný luster na lanku FALCON SLIM LED/42W/230V priemer 50 cm biely + diaľkové ovládanie
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Zuma Line 20006PM-BK - LED Luster na lanku BALBO LED/45W/230V 3000/4000/6000K
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 43644 - LED luster na lankách MARDYKE 3xE27/40W/230V
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľný luster na lanku FALCON II LED/67W/230V pr. 40 cm čierny + diaľkový ovládač
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
Luster na lanku ALBA 1xE27/15W/230V pr. 40 cm čierna/zlatá
Plastový, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 900429 - Luster na lanku VALDIOLA 1xE27/40W/230V
Do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo





