






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toolight, nástenné svietidlo 40cm, 2xE27, APP1707-2W, čierna-zlatá, OSW-03626 Technické údaje: Farba: čierna / zlatá Šírka (mm): 230 Výška (mm): 420 Hĺbka (mm): 230 Materiál: Kov / Plast Typ osvetlenia: nástenné Tvar puzdra: okrúhly Počet svetelných bodov: 2 Závit žiarovky: E27 Žiarovky v balení: Nie
| Zapínanie | Vypínač |
|---|---|
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba | Čierna |
| Kód výrobcu | OSW-03626 |
| Typ lampy | APP1707-2W |
| Typ svietidla | Nástenná |
| Materiál konštrukcie | Kov, plast |
| Farba lampy | Čierna, Zlatá |
| Počet svetelných bodov | 1 |
| Použitý závit | E27 |
| Farba svetla | Záleží od žiarovky |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | 60W |
| Ean | 5906366009532 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Šírka (mm) | 230 |
| Dĺžka (mm) | 420 |
| Výška (mm) | 60 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |

Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, orientálne
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, krištáľové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, orientálne
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, orientálne
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, krištáľové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, krištáľové, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Páková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Páková
Na odoslanie o 1 týždeň
190×95×600 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
190×90×120 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×95×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Skladom
190×105×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
Páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
190×105×800 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×105×90 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×110×800 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×115×700 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×115×110 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
190×120×90 cm, bez vaničky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
190×70×600 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždne
190×80×100 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×80×120 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×90×100 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×100×700 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo