







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toolight, LED nástenné svietidlo 7W, 3000K, LHJ070-W, ružové zlato, OSW-60038 Výrobca: Toolight Typ svietidla: Nástenné svietidlo Dĺžka (mm): 420 Šírka (mm): 100 Hĺbka (mm): 80 Napájanie: sieť ~220V - ~240V Materiál: kov, plast Farba lampy: žiarivo ružové zlato Použitý závit: integrovaný LED zdroj Farba svetla: teplá Teplota farieb: 3000 K Svetelný zdroj v cene: Áno Trieda tesnenia: IP20 Výkon: 7W
| Zapínanie | Vypínač |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Kód výrobcu | OSW-60038 |
| Typ lampy | LHJ070-W |
| Typ svietidla | Nástenná |
| Materiál konštrukcie | Hliník, Plast |
| Svetlosť | 1001 - 1500 lm |
| Farba lampy | Zlatá |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Teplá |
| Farba svetla (k) | 3000 K |
| Energetická trieda | A - G |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Napájanie | 7 W |
| Ean | 5906366015748 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Dĺžka (mm) | 420 |
| Šírka (mm) | 100 |
| Výška (mm) | 80 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |

Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, krištáľové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, orientálne
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, krištáľové, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, krištáľové, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, orientálne
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, krištáľové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, orientálne
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, drevené, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v škandinávskom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, s napätím 230V
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, krištáľové
SkladomDoprava zadarmo