Porovnajte ceny od 206 € do 231 € v 2 e-shopoch:
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 90cm, 35W, 4000K, 1868lm, APP1777-CP, zlatá matná, OSW-09666
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 206 € do 231 €:
História cien
- 15. 5. 2026 - 186,54 €
- 3. 4. 2026 - 186,54 €
- 15. 5. 2026 - 167,07 €
- 3. 4. 2026 - 167,07 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Toolight, LED závesné svietidlo 90cm, 35W, 4000K, 1868lm, APP1777-CP, zlatá matná, OSW-09666 Výrobca: Toolight Typ svietidlo: stropné - závesné Dĺžka (mm): 900 Šírka (mm): 250 Výška (mm): 170 Dĺžka kábla (mm): 800 Napájanie: sieť ~220V - ~240V Materiál: kov, plast Svetelný tok: 1868 lm Farba lampy: zlatá, brúsené zlato Počet svetelných bodov: integrovaný LED zdroj Použitý závit: integrovaný LED zdroj Farba svetla: neutrálna / 4000K Energetická trieda: G Miestnosť: Kancelária, jedáleň, chodba/schody, kuchyňa, obývacia izba, spálňa, viacúčelová Výkon: 35W Ďalšie funkcie: nastavenie výšky
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Do kuchyne |
| Tvar | Atypické |
| Farba | Biela |
| Kód výrobcu | OSW-09666 |
| Typ lampy | APP1777-CP |
| Typ svietidla | Závesná |
| Dĺžka kábla | 800 |
| Materiál konštrukcie | Kov, plast |
| Svetlosť | 1501 - 2000 lm |
| Počet svetelných bodov | Integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit | Integrovaný LED zdroj |
| Farba svetla | Neutrálna |
| Farba svetla (k) | 4000K |
| Energetická trieda | A |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Trieda tesnosti | IP20 |
| Maximálny výkon žiarovky | - |
| Napájanie | 35W |
| Doplnkové funkcie | Nastavenie výšky |
| Ean | 5906366010231 |
| Výkon | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Dĺžka (mm) | 900 |
| Výška (mm) | 170 |
| Šírka (mm) | 250 |
| Výrobca | Toolight |
| Séria | Toolight |
Podobné produkty

Toolight Toolight, stropné svietidlo 50cm, 57W, 4000K, 4000lm, LED G138-CP, zlatá, OSW-02622
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné osvetlenie 50cm, 31W, 3000K, LHJ046-CP, zlatá lesklá, OSW-50021
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné LED svietidlo Lucero, 1x LED 48w, 4000k, g
Drevený, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Toolight - LED závesné svietidlo APP824-CP + diaľkové ovládanie, zlatá, OSW-06662
LED, kovový, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné osvetlenie, 60W, 3000K, 3500lm, LHJ048-CP2, zlatá, OSW-50023
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Moderné závesné svietidlo čierne 59cm vrátane LED 3-krokového stmievania - Anello Chandelier
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Toolight Toolight, LED závesné krištáľové svietidlo s diaľkovým ovládaním APP773-2CP, chrómová, OSW-05024
Krištáľový, LED, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Trio Cross závesné osvetlenie čierna tr 306700732 TR306700732
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesné LED svietidlo Hoop, 2x LED 51w, 4000k, g
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, LED stropné svietidlo 50cm, 60W, 4000K, 4500lm, G127-CP, zlatá, OSW-02619
Do kuchyne, LED, kovový
Na odoslanie o 1 týždeň
Moderné svietidlo NEDES LED svietidlo 55W/stmiev. J4309/BR
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo + diaľkový ovládač 60W APP386-CP, zlatá, OSW-06902
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné osvetlenie 1xE27, G020-CP, zlatá-biela, OSW-04314
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 3x 20x28cm, 60W, 4000K, 4200lm, G064-3CPR, zlatá lesklá, OSW-08696
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 3x20W, 4000K, 4000lm, G075-3CPR, zlatá, OSW-08661
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné LED svietidlo Cappio, 1x LED 36w, 4000k, g
LED, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 60cm, 100W, 4000K, 5000lm, G153-CP, zlatá lesklá, OSW-07826
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné svietidlo Paris, 6x medové sklenené tienidlo, B, O
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Moderné závesné svietidlo čierne vrátane LED 3-stupňové stmievateľné 5-svetlo - Vivé
SkladomDoprava zadarmo
Závesné LED svietidlo Lorenzo, 1x LED 35w, 4000k, b
LED, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Stropné svietidlo Asturia, 4x zlaté/transparentné sklenené tienidlo, G
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Toolight Toolight, stropné svietidlo 95cm, 200W, 5000lm, G135-CP, zlatá, OSW-02611
Do kuchyne, LED, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, závesné LED svietidlo 3x20W, 4000K, G073-3CPR, zlatá lesklá, OSW-08663
LED, zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED krištáľové osvetlenie 60cm, APP1528-CP60, zlatá, OSW-06400
Krištáľový, do kuchyne, LED
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Závesné LED svietidlo Gravity, 3x LED 108w, 4000k, b
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dniDoprava zadarmo
Toolight - LED závesná lampa APP823-CP + diaľkové ovládanie, čierna, OSW-06661
LED, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Nordlux - Luster na lanku CARMEN 1xE27/40W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
SkladomDoprava zadarmo
Závesné svietidlo Reflex, 3x grafitové sklenené tienidlo, b/g
Do kuchyne, LED, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Závesné svietidlo Sfera, 3x biele sklenené tienidlo, b
Sklenený, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Toolight Toolight, LED závesné osvetlenie 118cm, 36W, 3000K, 3500lm, LHJ038-CP, zlatá matná, OSW-50049
LED, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 60cm, 76W, 3000K, LHJ015-CP, zlatá, OSW-60009
LED, plastový, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Toolight Toolight, LED závesné svietidlo 17x19cm, 10W, 3000K, LHJ101-1CP, ružové zlato, OSW-60046
LED, plastový, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 1 týždeň





