



Najlepšia cena za posledných 30 dní: 9,3 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Obliečka na vankúš 43x43 cm Cracked Terrazzo – Mila Home
| Šírka: | 43 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 43 cm |
| Krajina pôvodu | TR |
|---|---|
| Zloženie a druh materiálu | Polybavlna |
| Váha | 0.1 kg |
| Obsahuje výplň | Bez výplne |
| Dĺžka | 43 cm |
| Veľkosť vankúša | 43x43 |
| Certifikáty a štandardy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Úprava | Obojstranná tlač/digitálna tlač |
| Produktový rad | Mila Home x Bonami |
| Zapínanie vankúša | Zips |
| Vzor | Abstraktné |
| Kvalita | Basic |
| Hustota | 300 g/m² |
| Starostlivosť | Nevhodné do sušičky/perte na 30 stupňov |
| Špecifikácia materiálu | 70% polyester/30% bavlna |
| Farba | Biela/farebná |
| Výrobca | Mila Home |
Používateľské recenzie
Decentná obliečka s vzorom a vo farbách, ktoré budú ladiť s takmer každým typom interiéru. Ideálny doplnok na kreslo - solitér. Vzor je rovnaký na prednej aj zadnej strane, takže vynikne aj na drôtenom kresle.
Zakúpené v eshope Bonami.sk
Stiahnuté z e-shopu Bonami.sk

Obdĺžniková
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Obdĺžniková, so zipsom, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
45×45 cm, štvorcová, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
40×40 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
45×45 cm, štvorcová, obdĺžniková
SkladomDoprava zadarmo
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
45×45 cm, štvorcová, so zipsom
Skladom
Jednofarebná, so zipsom
Skladom
Obdĺžniková
Skladom
So zipsom
Skladom
Kovová
Skladom
80×13×50 cm, drevená, matná
Doprava zadarmo
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plyšáky, textilná
Skladom
Nástenný, prísavkový
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
11×16×29 cm, textilný
Skladom
Kovová
Skladom
160×235 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
180×200 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Samolepiaci, prísavkový
Skladom
25 cm, ⌀ 18 cm, s vekom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S držiakom toaletného papiera
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

45×75 cm, z kokosového vlákna, obdĺžniková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

Nástenný, s pumpičkou
Skladom